5 מקרים של רשלנות רפואית ברפואת שיניים

 

אם אתם נאלצים להתמודד עם מקרה של רשלנות רפואית בתחום רפואת השיניים או שאתם חוששים שמא התנהלו אתכם בצורה רשלנית, אז במאמר הזה נחלוק 5 מקרים של רשלנות רפואית שכדאי להכיר בכדי להבין איך מקרים מהסוג הזה עלולים לצוץ.

  • עקירת שן שלא לצורך – יש מקרים שבהם רופאי שיניים עוקרים שן של מטופל למרות שאין צורך לעשות זאת. המקרים הללו נחשבים לרשלנות רפואית, ואין ספק שבמידה וקרה לכם דבר כזה, אז יהיה כדאי לכם לעשות משהו בנידון.
  • זריקת הרדמה במינון לא נכון – מקרים שבהם הרופא מזריק למטופל חומר בכמות גדולה מהדרוש, וכתוצאה מכך המטופל נאלץ להתמודד עם בעיות רפואיות שנלוות לכך. מדובר בעילה לתביעה ומקרה של רשלנות רפואית.
  • רופא שאין לו הסמכה בכלל – ישנם מקרים חריגים שבהם רופא השיניים מציע לאנשים טיפול שיניים מבלי שיש לו הסמכה לעשות זאת בכלל. זהו בוודאי מצב בעייתי שדורש הגשת תביעה בין רשלנות רפואית.
  • טיפול שהביא לזיהום ופגיעה בחלל הפה – אם בשל טיפול רשלני שעשיתם אצל רופא השיניים, אתם נאלצים להתמודד עם כאבים ובעיות רפואיות נוספות, אז ישנם מקרים מסוימים שבהם ניתן להגיש תביעה בעניין, וחשוב לבדוק זאת.
  • טיפולים שמתארכים מעבר לזמן שנקבע – אם קורה מצב שבו לוח הזמנים שלפיו נקבעו הטיפולים שתצטרכו לעבור איננו עומד בקנה אחד עם מה שקורה בפועל, אז יש פה סימן אזהרה שתצטרכו לשים עליו אצבע. תבררו את הגורמים לעיכובים ותפעלו בהתאם.

במקרה שבו אתם נאלצים להתמודד עם רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, אל תוותרו על הזכויות שלכם ושימו לב שאתם בוחרים לפנות בהקדם אל עורך דין שיוכל לייצג אתכם. כך תוכלו להתקדם עם ההתנהלות שלכם עם הגשת התביעה.

לכל סימן שאלה ודבר שלא ברור לכם בעניין הגשת התביעה, תצטרכו לברר את הפרטים ביחד עם עורך הדין ולשים לב שאתם מבינים בדיוק איך לפעול. אנו בטוחים שזה יוכל להקל עליכם את כל התהליך ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, בכל המובנים, כך שתקבלו את אשר מגיע לכם.

 

לפרטים ולייצוג משפטי של עו"ד אובדן כושר עבודה לחצו כאן

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגום מסמכים עושים רק עם המומחים
תרגום הוא תהליך של המרת שפה אחת לאחרת. התרגום חשוב כי הוא מאפשר לנו לתקשר עם אנשים שאינם דוברים את שפת...
קרא עוד »
יול 07, 2022
עריקות – 5 טיפים מעו"ד צבאי שאתם ‏חייבים לדעת ‏
לא כולם יודעים, אך המשפט הצבאי הינו שונה באופן מהותי מהמשפט הכללי. כל מי שמצא את עצמו נשפט בכלא צבאי,...
קרא עוד »
נוב 16, 2018
כמה אלכוהול מותר בזמן נהיגה לנהג חדש לעומת נהג ותיק?
נהיגה תחת השפעת אלכוהול היא עבירה חמורה שבית המשפט מתייחס אליה בחומרה רבה. בישראל לצערנו, יש לא מעט...
קרא עוד »
אפר 05, 2021