הסכם ידועים בציבור באינטרנט

בעתיד נוכל לראות הרבה אנשים שלא ירצו להתחתן מתוך בחירה, אך מהלך כזה עשוי להיות מעט יותר מורכב עבור הזוגיות שהם מטפחים. הסיבה לכך היא שישנם יתרונות רבים הנלווים לנישואין כמו ביטחון כלכלי, השכלה ויכולת לקבל החלטות עבור המשפחה. הפתרון שיכול להתאים במקרים כאלו יהיה עריכת הסכם ידועים בציבור באינטרנט או בכתב.

מהו הסכם ידועים בציבור ומה המטרה שלו?

הסכם ידועים בציבור הוא הסכם שנערך בין בני זוג שאינם נשואים. הסכם זה נועד להגדיר את תחומי האחריות שכל אחד מבני הזוג נושא על עצמו, והוא צריך גם להגדיר כיצד ניתן להעביר אחריות של צד אחד לאחר במקרה של גירושין או מוות של צד אחד. הסכם זה יסייע במניעת קונפליקטים בין בני זוג או ילדים כאשר יגדלו ויתחילו לחיות באופן עצמאי ללא השגחת הוריהם. זה גם יעזור להם להבין ששני הצדדים הסכימו על תחומי האחריות שלהם בזמן הנישואין ועליהם לדבוק בה עד להתרחשות מוות או גירושין. 

כאשר בני זוג מתחתנים, הם כמו חותמים באופן בלתי נראה על הסכם אשר מגדיר את תחומי האחריות של כל צד. הסכם זה אינו משפטי אך הוא מהווה את איכות שגרת החיים בבית וההתנהלות הטובה בין הזוג ובין בני המשפחה, כיוון שעצם עריכת טקס הנישואין שלהם מקנה להם את ההבנה כי קיים הסכם לא חתום ביניהם.

במקרה של בני זוג שבוחרים לא להינשא ולהביא ילדים משותפים לעולם, הם כביכול חשופים לחוסר הבירות והבנה בנוגע להתנהלות שלהם גם במהלך החיים משותפים יחד וגם במקרה של פרידה. לכן המהלך שעליהם לעשות הוא לערוך הסכם ידועים בציבור. 

לקבלת ייעוץ מעורך דין גישור גירושין >>>

מה היתרונות של הסכם ידועים בציבור באינטרנט?

אם בעבר היה צורך לערוך הסכם משפטי בין צדדים רק בכתב ובמפגש פיזי, כיום קיימת אפשרות לערוך הסכמים וחוזים בעלי תוקף משפטי גם באינטרנט, ביניהם הסכם ידועים בציבור. הודות לכך כל זוג יכול לערוך הסכם כזה בצורה נוחה, נגישה והרבה יותר מהירה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות רפואית בניתוח קיסרי – במה היא יכולה להתבטא?
ניתוח קיסרי הוא פעולה כירורגית רווחת אשר נועדה להציל את המצב של אישה ועוברה במידה ואין אפשרות ללידה...
קרא עוד »
יול 19, 2021
נהיגה בהשפעת אלכוהול – התייעצו עם עורך דין מנוסה
אם נתפסתם על נהיגה בהשפעת אלכוהול אז יהיה כדאי לכם לפנות אל שירותיו של עורך דין תעבורה מומלץ וזאת כדי...
קרא עוד »
ינו 04, 2022
הסכמי ממון ואיך זה יכול להיגמר
היום ניתן למצוא יותר ויותר זוגות, אשר בוחרים לחתום על הסכמי ממון. מדובר על הבחירה הנבונה ביותר, היות...
קרא עוד »
דצמ 19, 2020