הסכם ידועים בציבור באינטרנט

בעתיד נוכל לראות הרבה אנשים שלא ירצו להתחתן מתוך בחירה, אך מהלך כזה עשוי להיות מעט יותר מורכב עבור הזוגיות שהם מטפחים. הסיבה לכך היא שישנם יתרונות רבים הנלווים לנישואין כמו ביטחון כלכלי, השכלה ויכולת לקבל החלטות עבור המשפחה. הפתרון שיכול להתאים במקרים כאלו יהיה עריכת הסכם ידועים בציבור באינטרנט או בכתב.

מהו הסכם ידועים בציבור ומה המטרה שלו?

הסכם ידועים בציבור הוא הסכם שנערך בין בני זוג שאינם נשואים. הסכם זה נועד להגדיר את תחומי האחריות שכל אחד מבני הזוג נושא על עצמו, והוא צריך גם להגדיר כיצד ניתן להעביר אחריות של צד אחד לאחר במקרה של גירושין או מוות של צד אחד. הסכם זה יסייע במניעת קונפליקטים בין בני זוג או ילדים כאשר יגדלו ויתחילו לחיות באופן עצמאי ללא השגחת הוריהם. זה גם יעזור להם להבין ששני הצדדים הסכימו על תחומי האחריות שלהם בזמן הנישואין ועליהם לדבוק בה עד להתרחשות מוות או גירושין. 

כאשר בני זוג מתחתנים, הם כמו חותמים באופן בלתי נראה על הסכם אשר מגדיר את תחומי האחריות של כל צד. הסכם זה אינו משפטי אך הוא מהווה את איכות שגרת החיים בבית וההתנהלות הטובה בין הזוג ובין בני המשפחה, כיוון שעצם עריכת טקס הנישואין שלהם מקנה להם את ההבנה כי קיים הסכם לא חתום ביניהם.

במקרה של בני זוג שבוחרים לא להינשא ולהביא ילדים משותפים לעולם, הם כביכול חשופים לחוסר הבירות והבנה בנוגע להתנהלות שלהם גם במהלך החיים משותפים יחד וגם במקרה של פרידה. לכן המהלך שעליהם לעשות הוא לערוך הסכם ידועים בציבור. 

לקבלת ייעוץ מעורך דין גישור גירושין >>>

מה היתרונות של הסכם ידועים בציבור באינטרנט?

אם בעבר היה צורך לערוך הסכם משפטי בין צדדים רק בכתב ובמפגש פיזי, כיום קיימת אפשרות לערוך הסכמים וחוזים בעלי תוקף משפטי גם באינטרנט, ביניהם הסכם ידועים בציבור. הודות לכך כל זוג יכול לערוך הסכם כזה בצורה נוחה, נגישה והרבה יותר מהירה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור משרדי עורכי דין לפשיטת רגל
לא מעט אנשים נמצאים היום בחיפוש אחר משרדי עורכי דין לפשיטת רגל כמו משרד עורכי דין Ylaw. אין ספק כי תקופת...
קרא עוד »
ינו 07, 2021
מה אומר החוק לגבי הפעלת מפוח עלים ברחוב?
הפעלת מפוח עלים לעתים רבות היא הדרך הקלה, המהירה והנוחה ביותר לאסוף עלים ופסולת מבלי לטרוח בעבודה...
קרא עוד »
ינו 28, 2021
עורך דין תאונות עבודה – מתי צריך אותו
תאונת עבודה יכולה להתרחש בכול מקום. היא יכולה לקרות במרחבים שבו מנהלים עסקים, או בעת ביצוע פעולה כזאת...
קרא עוד »
מאי 25, 2020