מחיקת רישום פלילי

מחיקת רישום פלילי – מקרה בוחן

כאשר איל (שם בדוי) היה בן שבע עשרה הוא הסתבך עם החוק. כמו עוד אלפי נערים בגילו הוא שתה בפארק הציבורי ולאחר מכן שבר שמשות של מכוניות חונות. איל נתפס על ידי שוטרי סיור ישב לילה במעצר ולאחר משפט נקבע כי הוא צריך לבצע חצי שנה של עבודות שירות. מאז איל לא עבר על החוק, אך הכתם הפלילי נותר והקשה מאוד עליו. איל אשר מאז ומתמיד חלם להיות עורך דין לא היה יכול להגשים את חלומו למרות סיים את בית ספר למשפטים כמצטיין דיקן. כך טעות חד פעמית אשר ביצע בגיל העשרה השפיעה על חייו לאחר שנים רבות והפריעה לו מאוד. אך אייל לא אמר נואש והחליט למחוק את הרישום הפלילי. לאחר תהליך ארוך הוא הצליח למחוק את הרישום שלו ולהתחיל בהתמחות במשפטים אשר איפשרה לו לחיות את חייו בצורה הטובה ביותר שיש.

האם אני יכול למחוק את הרישום לבד?

מחיקת רישום פלילי היא דבר אשר אלפי ישראלים בארץ רוצים לעשות וזאת עקב העובדה כי מדובר בכתם המפריע לנו לחיות את חיינו כמו שהיינו רוצים. אך כאן המקום לציין כי יש אנשים רבים המחליטים למחוק את הרישום לבד ואז נתקלים בגלגלי הבירוקרטיה. על כן אם יש לכם רישום פלילי ואתם רוצים למחוק אותו אתם צריכים להבין כי דרך הרבה יותר פשוטה וקלה לעשות זאת היא באמצעות עורך דין. ברגע שתפנו אל עורך דין הוא ייקח את המושכות לידיו וידע למי לפנות ולא פחות חשוב מכך איך לפנות אל אותם גורמים וכך להבטיח כי הרישום שלכם יימחק.

בחרו עורך דין המתמחה במחיקת רישום

אך שימו לב לא כל עורך דין יכול לסייע לכם למחוק את הרישום הפלילי. אם אתם רוצים למחוק את הרישום שלכם אנחנו ממליצים לכם לפנות אל עורך דין גיל באיער באתר bayerlaw.co.il אשר מתמחה בכך. עליכם למצוא עורך דין אשר תחום ההתמחות שלו הוא פלילי ואשר יוכל לסייע לכם לבצע את המחיקה בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית מאשר כל עורך דין אחר.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?

חוק אשראי הוגן

הלוואה היא עסקה פיננסית המאפשרת לצד אחד ללוות כסף מאחר ובדרך כלל מוחזרת בריבית. עם הפופולריות הגוברת של פלטפורמות מימון המונים והלוואות עמית לעמית, חשוב

קרא עוד »

עורך דין הוצאה לפועל

להלן היתרונות העיקריים של שימוש באיש מקצוע כמו עו"ד הוצאה לפועל שיכול להסיר את הדאגות הפיננסיות שלך מעיקולים ממתינים: איש מקצוע שיוכל להסיר את הדאגות

קרא עוד »