מחיקת רישום פלילי – מקרה בוחן

מחיקת רישום פלילי

כאשר איל (שם בדוי) היה בן שבע עשרה הוא הסתבך עם החוק. כמו עוד אלפי נערים בגילו הוא שתה בפארק הציבורי ולאחר מכן שבר שמשות של מכוניות חונות. איל נתפס על ידי שוטרי סיור ישב לילה במעצר ולאחר משפט נקבע כי הוא צריך לבצע חצי שנה של עבודות שירות. מאז איל לא עבר על החוק, אך הכתם הפלילי נותר והקשה מאוד עליו. איל אשר מאז ומתמיד חלם להיות עורך דין לא היה יכול להגשים את חלומו למרות סיים את בית ספר למשפטים כמצטיין דיקן. כך טעות חד פעמית אשר ביצע בגיל העשרה השפיעה על חייו לאחר שנים רבות והפריעה לו מאוד. אך אייל לא אמר נואש והחליט למחוק את הרישום הפלילי. לאחר תהליך ארוך הוא הצליח למחוק את הרישום שלו ולהתחיל בהתמחות במשפטים אשר איפשרה לו לחיות את חייו בצורה הטובה ביותר שיש.

האם אני יכול למחוק את הרישום לבד?

מחיקת רישום פלילי היא דבר אשר אלפי ישראלים בארץ רוצים לעשות וזאת עקב העובדה כי מדובר בכתם המפריע לנו לחיות את חיינו כמו שהיינו רוצים. אך כאן המקום לציין כי יש אנשים רבים המחליטים למחוק את הרישום לבד ואז נתקלים בגלגלי הבירוקרטיה. על כן אם יש לכם רישום פלילי ואתם רוצים למחוק אותו אתם צריכים להבין כי דרך הרבה יותר פשוטה וקלה לעשות זאת היא באמצעות עורך דין. ברגע שתפנו אל עורך דין הוא ייקח את המושכות לידיו וידע למי לפנות ולא פחות חשוב מכך איך לפנות אל אותם גורמים וכך להבטיח כי הרישום שלכם יימחק.

בחרו עורך דין המתמחה במחיקת רישום

אך שימו לב לא כל עורך דין יכול לסייע לכם למחוק את הרישום הפלילי. אם אתם רוצים למחוק את הרישום שלכם אנחנו ממליצים לכם לפנות אל עורך דין גיל באיער באתר bayerlaw.co.il אשר מתמחה בכך. עליכם למצוא עורך דין אשר תחום ההתמחות שלו הוא פלילי ואשר יוכל לסייע לכם לבצע את המחיקה בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית מאשר כל עורך דין אחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בצלמנו כדמותנו על פי ספר הזוהר
מהו צלם אלוקים על פי הקבלה? "ויאמר א-להים נעשה אדם בצלמנו כדמותנו"(בר' א', כ''ו). לכאורה הפסוק מאוד משונה...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
על המוסר של ייצוג פליטים בבתי משפט
פליטים מגיעים אל ישראל לאחר מסע ארוך שמתחיל במנוסה להצלת חייהם. תנאי המחייה במולדתם מעמידים אותם...
קרא עוד »
נוב 04, 2021
אילו הוכחות דרושות בכדי להגיש תביעת לשון הרע?
על מנת לנצח בתביעה משפטית, לא מספיק שיש לנו "תחושה שננצח", לא מספיק שאנחנו מרגישים שעלינו ליהנות מצדק...
קרא עוד »
יונ 25, 2020