מדוע כדאי לפנות לעו"ד יונית גזל לפני גירושין?

מדוע כדאי לפנות לעו"ד יונית גזל לפני גירושין?

התחלתם תהליך גירושין וטרם פניתם לעו"ד? כדאי לכם לפנות לעו"ד יונית גזל. מדוע דווקא לעו"ד יונית גזל? משום, שהיא מנהלת תיקי גירושין בגישה אחרת. בגישה בה בני הזוג מגיעים להסכמה, ולא בשיטה של מאבק משפטי ארוך ומתמשך.

האם אתם באמת רוצים מאבק משפטי ארוך ומתמשך?

תקופת תהליך הגירושין, אינה תקופה קלה עבור הילדים. כל שכן, כאשר יש כמה שנים של מאבק ארוך ומתמשך עד להשגת הגט. תקופה זו, מביאה לכם הפסדים כספיים, ולחץ נפשי מיותר. שנות המאבק, יקשו עליכם את ההתאוששות מהגירושין.

אז מה הפתרון שאנו מציעים? אפשר להגיע להסכם גירושין.

הסכמי גירושין- המומחיות של עו"ד יונית גזל:

הסכם גירושין, הינו הסכם בו בני הזוג מפרטים את חלוקת המשמורת על הילדים, וחלוקה של דמי המזונות והרכוש. הסכם זה, נערך ביחד עם מגשר מוסמך. ע"וד יונית גזל הינה מגשרת מוסמכת, אשר הצליחה במהלך שנות פעילותה ליצור מאות הסכמי גירושין, אשר התקבלו בידי השופטים או הדיינים. לכן, אם אתם רוצים גירושין בהסכמה? מומלץ לכם מאוד לפנות לעו"ד יונית גזל בכתובת https://www.lawlife.co.il/.

כיצד עו"ד יונית גזל תסייע לכם להגיע לגירושין בהסכמה?

יצירת הסכם על משמורת משותפת:

בנוסף, עו"ד הדין יונית גזל בקיאה מאוד במציאת פתרונות בענייני חלוקת משמורת בין בני הזוג. עו"ד יונית גזל, הצליחה לגרום לזוגות להבין את החשיבות של משומרת משותפת, ולהגיע ביחד לפתרון של חלוקת הזמנים בהם כל הורה מטפל בילדים.

יצירת הסכם על דמי מזונות:

אחד מהנושאים היוצרים מאבקים משפטיים רבים בין בני הזוג, הוא חלוקת דמי המזונות. עו"ד יונית גזל הצליחה לגרום לזוגות להבין שאין טעם למאבק ארוך ומתמשך. באמצעות הגישור המקצועי שלה, הצליחה לנסח הסכמים מפורטים על חלוקה ברורה של דמי המזונות.

לעו"ד יונית גזל, יש מומחיות בקושי העיקרי: חלוקה הוגנת של דמי מזונות במסגרת הורות משותפת. בזכות היכרותה עם הסעיפים הקטנים בחוק, הצליחה להביא לפתרונות רבים, ויצירת הסכמים רבים של משמורת משותפת, גביית מזונות וחלוקת דמי מזונות משותפת.

הסכמי רכוש:  בקיאותה של עו"ד יונית גזל בסעיפים הקטנים בחלוקת רכוש בין בני זוג, סייעה לה להביא הסכמים רבים בהם בני הזוג מצליחים להגיע להסכמה על חלוקת הרכוש.

אז, אם אתם רוצים להתגרש בהסכמה, עם הסכם מפורט ותהליך קצר, מומלץ לכם לפנות לעו"ד יונית גזל.             

כתוב/כתבי תגובה