כמה זמן לוקח למחוק רישום פלילי?

מחיקת רישום פלילי

רישום פלילי עלול להיות כתם מעיק שמטריד את האדם. הרישום הזה עשוי לפגוע בעתיד שלו ולהגביל את ההצלחה שלו. לכן יהיו רבים שיש להם רישום פלילי שיפנו אל עורך דין כדי לבדוק את האפשרות של מחיקת הרישום. מדובר על תהליך אפשרי שניתן לבצע אותו במקרים שונים. אמנם מגדירים את התהליך כמחיקה, אבל למעשה לא מדובר במחיקה של ממש, אלא על מניעת גישה אליו על ידי גורמים שונים.

אז כמה זמן זה ייקח?

תהליך המחיקה לוקח זמן וחשוב להתאזר בסבלנות כדי לתת לתהליך את הזמן שלו. רישום פלילי מוחקים באמצאות פניה אל נשיא המדינה. לאחר שמגישים את הבקשה יש להמתין כשנה לתשובתו של הנשיא. במידה ומדובר על תיק משטרה סגור שמוגש ערר על העילה בגינה נסגר התיק, עשוי משך ההמתנה להתמשך בין חודשיים לחמישה חודשים. משך זמן זה הוא אומדן בלבד, והוא עשוי להיות קצר וגם ממושך יותר. 

> בדקו כאן איפה מוציאים תעודת יושר

לעבור את התהליך עם עורך דין מומחה

מחיקת הרישום הפלילי זו פעולה נחוצה שיש לה משמעות רבה. אך חשוב כל כך לבצע אותה לצד עורך דין מקצועי ומיומן שיוכל ללוות את התהליך בצורה מקצועית ונכונה. ככלות הכול העבר הפלילי שלכם עלול להעיב על ההצלחה ולמנוע מכם התפתחות בתחומים שונים. ועל מנת לסלול לעצמכם את הדרך להצלחה חשוב לכם לפנות אל עורך דין מומחה אשר יש לו יכולת להגיש עבורכם את הבקשה למחיקת הרישום הפלילי או לסגירת התיק שלכם במשטרה.

על ההצלחות של עורך הדין

לכל עורך דין שמציע שירות יש עבר של עשייה. חשוב לכם לברר ולבדוק את הניסיון של עורך הדין בלינק כאן https://www.ayalonlaw.co.il/cat14.html ולוודא כי הוא הצליח להוביל לקוחות בדרך למחיקת הרישום הפלילי שלהם. ההמלצה היא ליצור קשר עם לקוחות כאלו ולשמוע מהם המלצות על העורך דין המדובר. יש לשמוע האם הוא פעל ביעילות, האם הוא הצליח לנווט את התהליך במקצועיות רבה והאם בסופו של עניין הוא אכן הצליח להשיג את המטרה בהצלחה. רק עורך דין שמצליח להשביע את רצון הלקוחות מומלץ לכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צו מבנה מסוכן
אף פעם לא כדאי לקחת סיכון כאשר ישנו מבנה מסוכן בסמיכות לאזור בו מתגוררים אנשים. ברוב המקרים, מבנה זה...
קרא עוד »
מאי 16, 2021
שיווק עורכי דין
אם אתם עורכי דין ואתם רוצים להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם - חשוב שתדעו כיצד עושים זאת על הצד הטוב...
קרא עוד »
יול 25, 2021
נהיגה ללא מלווה – מהי המשמעות?
נהיגה ללא מלווה הוא מונח המשמש לתיאור תהליך נהיגה ברכב ללא אדם נוסף ברכב. סוג זה של נהיגה מבוצע לרוב...
קרא עוד »
אפר 19, 2023