חיות גרינברג

חיות גרינברג

משרד עורכי הדין של עורכת הדין חיות גרינברג, נחשב לאחד ממשרדי הבוטיק הנחשבים והמובילים ביותר בתחום המשפט האזרחי – מסחרי בארץ. אחד מתחומי ההתמחות העיקריים של המשרד, הוא ייצוג ומתן ייעוץ משפטי הן לחברות והן לעובדים בתחום של דיני עבודה. הן עורכת הדין חיות והן צוות עורכי הדין במשרדה, מאמינים בלב שלם בצורך לבצע שינוי בעולם דיני העבודה ובסביבת העבודה של רוב האנשים. לא פעם ניתן לשמוע על פגיעה חמורה בזכויות העובדים או לחילופין, מעסיק שמתלונן על תלונת סרק מצידו של אחד העובדים. בשני המקרים מומלץ לפנות למשרד הבוטיק של חיות, במטרה להגיע לפתרון האידיאלי וההוגן ביותר בנושא. 

עו"ד חיות גרינברג – ייצוג של עובדים ומעסיקים בתחום של דיני עבודה

לעומת משרדי עורכי דין אחרים, משרד הבוטיק של חיות מייצג את שני צידי המתרס, דבר שמעניק לו יתרון משמעותי על פני המתחרים. זווית הראייה רחבה יותר, ההבנה עמוקה יותר ולכן הפתרון יהיה תמיד יצירתי ונוח יותר ליישום. עורכת הדין חיות מקפידה לספק יחס אישי לכל לקוח, להיות זמינה עבור השאלות שלו וכמובן להעניק לו ליווי אישי לכל אורך הדרך. המשרד של עו"ד חיות מספק ייצוג שוטף בתחום דיני העבודה בכל הערכאות המשפטיות. עו"ד חיות מתמחה הן בהליכים משפטיים קיבוציים והן בהליכים משפטיים אינדיבידואליים. היא ומשרדה עוסקים בניהול הליכי גישור ובוררות, במטרה לחסוך מהלקוח הרפתקאות מיותר בערכאות השונות של בתי המשפט. כמו כן, היא יכולה לסייע בכל הקשור לסיום העסקה של עובד, ניהול תהליך שימוע וכמובן מתן ייעוץ בכל הקשור לפיטורים או התפטרות. כל עובד שנפגע כתוצאה מהתעמרות במקום העבודה או אפליה לא הוגנת, יכול לפנות למשרד לצורך סיוע וייצוג משפטי, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

מהו הסכם בוררות?

מהו הסכם בוררות?

כשאנו שומעים את המילה 'בוררות' אנו מיד נסחפים לפנטזיה אודות סרטי מאפיה ופשע, או אולי חושבים על העולם התחתון כשבדמיון אנו רואים איש זקן ומצולק

קרא עוד »