איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה

הנציבות הבינלאומית לתביעות ביטוח מתקופת השואה, מטפלת בתביעות ביטוח של נפגעי שואה, ניצולים ויורשיהם. כמה דרכים עומדים לרשותכם כדי להגיש תביעת פיצויים מגרמניה. נסקור פה חלק מהדרכים הטובות לקבלת פיצויים.

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה? |

קצת יותר משמונים שנה עברו מאז השואה והעולם אינו שוכח. המינימום שעוד ניתן לעשות כדי לחיות בצורה טובה יותר הוא לקבל פיצויים על התקופה הכי חשוכה בהיסטוריה של העם היהודי. אין ספק ששום פיצוי שבעולם לא יפחית כי הוא זה, מהמחיר והרס הנפש והנשמה שחוו בשואה אותם בני אדם שעברו זאת. אז איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?

תשלומים מגרמניה ואוסטריה |

כבר שנים שממשלת גרמניה הופכת את עצמה כדי להביא לאנשים שחוו ועברו את התקופה החשוכה ביותר על אדמתה, את המעט שכן ניתן להביא להם.

ועידת התביעות מנהלת משא ומתן על תשלומי פיצויים לנפגעי שואה מגרמניה ואוסטריה. ישנן מספר תוכניות שונות לפיצויים עבור אותם אנשים, עם דרישות זכאות שונות ומועדי הגשת בקשות.

תשלומי עבודת עבדים בגרמניה |

תכנית ועידת התביעות לעובדי העבדים בכפייה לשעבר ועבודה בכפייה החלה בשנת 2000 לאחר שהממשלה והתעשייה הגרמנית הסכימו לקרן של 10 מיליארד DM לפיצוי עובדים ששרדו בעבר תחת הנאצים.

משרד העיבוד לתביעות השואה |

משרד זה מסייע למבקשים להחזיר נכסים שהופקדו בבנקים באירופה, כספים שמעולם לא שילמו בקשר לפוליסות ביטוח שהונפקו על ידי חברות ביטוח אירופיות ואמנות שאבדה או בזזה.

תוך כמה זמן מקבלים את התשלומים מגרמניה? |

זה מאוד תלוי בנסיבות ובתהליך הפרוצדורלי המקיף שיש לעשות מול ממשלת גרמניה והמשרדים הייעודיים לכך. חשוב מאוד קודם כל להתחיל את ההליך ואז הזמן יעשה את שלו, זה שווה בסופו של דבר. 

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר פיצויים מגרמניה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תמצאו מורה פרטי לסטטיסטיקה
סטטיסטיקה היא נושא חשוב הכולל מגוון רחב של נושאים, כמו הסתברות והסקה סטטיסטית. תהליך מציאת מורה פרטי...
קרא עוד »
דצמ 24, 2022
נוטריון בתל אביב
תרגום נוטריוני מהווה מסמך פורמלי, אשר מקובל על מוסדות ציבוריים וממשלתיים ברחבי המדינות אשר על פני...
קרא עוד »
אוק 01, 2020
תביעות נגד חברות ביטוח
לא מעט אנשים חוו על בשרם את הקושי והתסכול הקשורים להתנהלות מול חברת הביטוח שלהם. חשוב להבין כי רוב...
קרא עוד »
ינו 13, 2021