איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה

הנציבות הבינלאומית לתביעות ביטוח מתקופת השואה, מטפלת בתביעות ביטוח של נפגעי שואה, ניצולים ויורשיהם. כמה דרכים עומדים לרשותכם כדי להגיש תביעת פיצויים מגרמניה. נסקור פה חלק מהדרכים הטובות לקבלת פיצויים.

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה? |

קצת יותר משמונים שנה עברו מאז השואה והעולם אינו שוכח. המינימום שעוד ניתן לעשות כדי לחיות בצורה טובה יותר הוא לקבל פיצויים על התקופה הכי חשוכה בהיסטוריה של העם היהודי. אין ספק ששום פיצוי שבעולם לא יפחית כי הוא זה, מהמחיר והרס הנפש והנשמה שחוו בשואה אותם בני אדם שעברו זאת. אז איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?

תשלומים מגרמניה ואוסטריה |

כבר שנים שממשלת גרמניה הופכת את עצמה כדי להביא לאנשים שחוו ועברו את התקופה החשוכה ביותר על אדמתה, את המעט שכן ניתן להביא להם.

ועידת התביעות מנהלת משא ומתן על תשלומי פיצויים לנפגעי שואה מגרמניה ואוסטריה. ישנן מספר תוכניות שונות לפיצויים עבור אותם אנשים, עם דרישות זכאות שונות ומועדי הגשת בקשות.

תשלומי עבודת עבדים בגרמניה |

תכנית ועידת התביעות לעובדי העבדים בכפייה לשעבר ועבודה בכפייה החלה בשנת 2000 לאחר שהממשלה והתעשייה הגרמנית הסכימו לקרן של 10 מיליארד DM לפיצוי עובדים ששרדו בעבר תחת הנאצים.

משרד העיבוד לתביעות השואה |

משרד זה מסייע למבקשים להחזיר נכסים שהופקדו בבנקים באירופה, כספים שמעולם לא שילמו בקשר לפוליסות ביטוח שהונפקו על ידי חברות ביטוח אירופיות ואמנות שאבדה או בזזה.

תוך כמה זמן מקבלים את התשלומים מגרמניה? |

זה מאוד תלוי בנסיבות ובתהליך הפרוצדורלי המקיף שיש לעשות מול ממשלת גרמניה והמשרדים הייעודיים לכך. חשוב מאוד קודם כל להתחיל את ההליך ואז הזמן יעשה את שלו, זה שווה בסופו של דבר. 

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר פיצויים מגרמניה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ליווי משפטי ברשלנות רפואית
כאשר רופא או כל בעל מקצוע אחר בתחום הרפואה מתרשל בתפקידו, מדובר על דבר חמור הרבה יותר מאשר בכל מקצוע...
קרא עוד »
נוב 16, 2021
חברת חקירות מומלצות
לחברת חקירות מומלצת תפקיד מכריע במתן שירותי חקירות אמינים ומקצועיים. חברות אלו מתמחות בביצוע חקירות...
קרא עוד »
ספט 02, 2023
סטוק מוצרים שאתם חייבים להכיר
עכשיו, כשהחורף כבר כאן, אתם תוהים איך תוכלו לחמם את האווירה בבית? אתם מרגישים שמשהו חסר לכם ולא ברור...
קרא עוד »
ינו 16, 2023