עורכת דין ומגשרת בראשל"צ

עורכת דין ומגשרת בראשל"צ

סכסוכים הם חלק בלתי נפרד בחיינו. ניתן לחוות אותם בנישואים, בעבודה, בלימודים, בין בני המשפחה ובעוד מגוון רחב של מקומות ותחומים. פעמים רבות נצליח ליישב את הסכסוכים הללו בעצמנו ומסלול חיינו יחזור לשגרה, אך ישנן פעמים בהם הסכסוך רק הולך ומתמשך ומסתבך ולא ניתן להגיע להבנות כלל. על מנת להצליח לפתור את הסכסוך ולמצוא את הדרך אשר תגשר מעל הפערים שנוצרו ניתן להיעזר בשירותיה של עורכת דין ומגשרת.

תפקידה של עורכת דין ומגשרת

סכסוכי עבודה רבים, סכסוכים משפחתיים וסכסוכים בנושאי גירושין עלולים בקלות להגיע אל פתחו של בית המשפט שם מתקבלת לרוב הכרעה בנוגע לכל ויכוח. עמידה למשפט מביאה עימה מגוון רחב של תחושות לא נעימות, חשש מהמעמד ורצון שדברים יקרו אחרת. אנו רוצים לומר לכם שאכן קיימת דרך אחרת. תפקידה של מגשרת הינו להביא את שני הצדדים הניצים להסכמה בנודע לחוסר ההבנות ולקשיים אשר התגלעו ביניהם. המגשרת אחראית על מציאת הדרך הטובה ביותר עבור שני הצדדים לסיום הסכסוך. במידה ותהליך הגישור אכן הצליח והצדדים הצליחו להגיע להבנות והסכמים, ההסכם נכתב על ידי המגשרת על גבי דף עליו חותמים שני הצדדים. המסמך החתום מוגש אל בית המשפט וכך הוא הפך למסמך משפטי של ממש ועל שני הצדדים לכבדו באופן מוחלט. אין ספק כי מדובר בתהליך ידידותי ונעים יותר מכל תהליך של עמידה מול שופט.

כיצד בוחרים עורכת דין ומגשרת בראשל"צ?

בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר עורכי דין בוחרים ללמוד גם גישור כיוון המגמה בשנים האחרונות הינה להצליח ולפשר בין הניצים במקום להתחיל בתהליך משפטי באופן ישיר. במידה ואתם מחפשים אחר עורכת דין ומגשרת בראשל"צ הנה מספר עצות שיעזרו לכם לבחור נכונה:

  • המלצות- בקשו המלצות מחברים, מכרים, שכנים ועוד. המלצה מאיש קרוב תעזור לכם להגיע אל בעלת המקצוע הטובה ביותר עבורכם.
  • ביקורות- בדקו באתרי האינטרנט השונים וכן ברשתות החברתיות אחר ביקורות לגבי אשת המקצוע הרצויה. ביקורות יכולות לעזור לכם להחליט מהי הבחירה הנכונה.
  • טלפון- הרימו טלפון למספר משרדי עורכי דין על מנת לקבל רושם ראשוני דרך השיחה.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעות קטנות – שאלות ותשובות
אנשים רבים מתעניינים בתחום של תביעות קטנות, מאחר וברוב המקרים ניתן לפתור לא מעט סכסוכים משפטיים...
קרא עוד »
מרץ 17, 2021
מהי ליטיגציה מסחרית ואזרחית?
בישראל של היום, כמעט ואין אדם שאינו נזקק בשלב כזה או אחר לשירותיו של עורך דין. בין אם מדובר באדם פרטי,...
קרא עוד »
ספט 16, 2019
בחינת חלופות להשוואת מחירי תקשורת ועוד
כמומחה בעל שם בתחום התקשורת והשוואת מוצרים, אני שמח לספק תובנות לגבי גישות חלופיות להערכת מחירי...
קרא עוד »
פבר 22, 2024