עורך דין מקרקעין – ככה סוגרים עסקה בצורה נכונה

עורך דין מקרקעין

כשאנחנו מעוניינים לעשות עסקת מקרקעין, בין אם אנחנו הצד המוכר או הצד הקונה, בין אם מדובר בעסקה של נדל"ן פרטי, מסחרי או אחר, הרי שאנחנו צריכים להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע שונים, ביניהם גם עורכי דין שאמורים לייצג אותנו, בין אם זה מול הצד השני ובין אם זה מול הרשויות. 

עסקת מקרקעין היא עסקה שונה מעסקאות רגילות. הרי כשאנחנו מבצעים עסקת מקרקעין, לא רק שמדובר בסכום כסף משמעותי, אלא שיש לעסקה השפעה ארוכת טווח. לא מדובר בעניין קצר מועד אשר ברגע שאנחנו מעבירים את הזכויות על המבנה או על הקרקע, הרי שאנחנו פטורים מכל התייחסות וקשר למקום. בוודאי אם מדובר בקרקע אליה אמורים לבנות בעתיד. 

עורך דין מקרקעין יכול לעזור לנו בצורות שונות, בין אם זה בהיבטים שקשורים לאישורים לשימוש על הקרקע, בין אם זה בהיבטים שקשורים לחוקית העסקה, לאופן בו אנחנו יכולים להעביר את הקרקע או את המבנה בצורה חוקית לבעליו החדשים וכן כל מה שקשור לרישום הקרקע או המבנה והזכויות עליהם. 

כיצד בוחרים עורך דין מקרקעין?

על מנת לבחור עורך דין מקרקעין בצורה נכונה, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שעומד לרשותו, את הרמה המקצועית שלו ועד כמה באמת אנחנו יכולים להיעזר בו לצרכים שלנו. 

חשוב לזכור, תהליך העסקת מקרקעין יכולה לקחת זמן רב ועל כן חשוב, שהוא יהיה מסוגל ללוות אותנו ולקצר תהליכים עד כמה שניתן, באופן חוקי כמובן, על מנת שנוכל לקדם את העסקה ולא לעכב אותה, דבר שיכול לפגוע בה מבחינה כלכלית. 

כמו כן, רצוי לבחור עורך דין שיכול לעזור לנו עם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שעומדים לרשותו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייצוג מעסיקים – כל מה שצריך לדעת
מעסיק הוא מישהו שמעסיק אנשים לעבודה. אדם יכול להיות מעסיק בדרכים הבאות: - הם בעלי חברה ומעסיקים...
קרא עוד »
נוב 13, 2022
תובנות פנימיות: נקודות מפתח שכדאי לדעת לפני משא ומתן מקצועי
האם אתה מתכונן למשא ומתן בחייך המקצועיים? הבנת הניואנסים של משא ומתן יכולה לעשות הבדל משמעותי בהשגת...
קרא עוד »
מרץ 07, 2024
איך מתחילים הליך גירושין בהסכמה
ישנן שלוש דרכים להתחיל הליך גירושין בהסכמה. הראשון הוא בהסכמה הדדית, כלומר על שני הצדדים להסכים על...
קרא עוד »
אפר 28, 2023