עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין – ככה סוגרים עסקה בצורה נכונה

כשאנחנו מעוניינים לעשות עסקת מקרקעין, בין אם אנחנו הצד המוכר או הצד הקונה, בין אם מדובר בעסקה של נדל"ן פרטי, מסחרי או אחר, הרי שאנחנו צריכים להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע שונים, ביניהם גם עורכי דין שאמורים לייצג אותנו, בין אם זה מול הצד השני ובין אם זה מול הרשויות. 

עסקת מקרקעין היא עסקה שונה מעסקאות רגילות. הרי כשאנחנו מבצעים עסקת מקרקעין, לא רק שמדובר בסכום כסף משמעותי, אלא שיש לעסקה השפעה ארוכת טווח. לא מדובר בעניין קצר מועד אשר ברגע שאנחנו מעבירים את הזכויות על המבנה או על הקרקע, הרי שאנחנו פטורים מכל התייחסות וקשר למקום. בוודאי אם מדובר בקרקע אליה אמורים לבנות בעתיד. 

עורך דין מקרקעין יכול לעזור לנו בצורות שונות, בין אם זה בהיבטים שקשורים לאישורים לשימוש על הקרקע, בין אם זה בהיבטים שקשורים לחוקית העסקה, לאופן בו אנחנו יכולים להעביר את הקרקע או את המבנה בצורה חוקית לבעליו החדשים וכן כל מה שקשור לרישום הקרקע או המבנה והזכויות עליהם. 

כיצד בוחרים עורך דין מקרקעין?

על מנת לבחור עורך דין מקרקעין בצורה נכונה, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שעומד לרשותו, את הרמה המקצועית שלו ועד כמה באמת אנחנו יכולים להיעזר בו לצרכים שלנו. 

חשוב לזכור, תהליך העסקת מקרקעין יכולה לקחת זמן רב ועל כן חשוב, שהוא יהיה מסוגל ללוות אותנו ולקצר תהליכים עד כמה שניתן, באופן חוקי כמובן, על מנת שנוכל לקדם את העסקה ולא לעכב אותה, דבר שיכול לפגוע בה מבחינה כלכלית. 

כמו כן, רצוי לבחור עורך דין שיכול לעזור לנו עם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שעומדים לרשותו.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

מהי תביעה נגזרת?

מהי תביעה נגזרת?

תביעה נגזרת היא תביעה בעלת מאפיינים מיוחדים, הדומים בחלקם לתביעה ייצוגית, אם כי יש גם לא מעט הבדלים. הבדל מרכזי הוא שבתביעה ייצוגית מגיש התביעה

קרא עוד »