עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין

אפשר לומר בוודאות כי בשנים האחרונות תחום הנדל"ן פורח. לא מעט אנשים רוכשים דירות להשקעה וכך מייצרים רווחים מדמי השכירות. כיום תחום הנדל"ן הוא בין אפיקי ההשקעות הפופולריים בארץ.

כיצד להיות בטוחים?

מן הרגע שאתם מוכרים את הדירה ועד סיום ההליך, רצוי מאד שעו"ד מקרקעין יהיה מעורב. אין זה משנה איזה נכס אתם רוכשים או מוכרים, ליווי ע"י עו"ד הוא צעד מתבקש. הוא זה שמטפל באינטרסים של בעלי הנכס. חשיבותו של עו"ד הינה כמעט קריטית, הכול בכדי שלא תיפלו בפח.

מהו תפקידו של עו"ד מקרקעין?

עו"ד המתמחה במקרקעין בקיא היטב בכל החוקים. מהם השירותים המשפטיים אותם הוא מציע? עורך דין מקרקעין עוסק בכל אלה: ייעוץ משפטי מן הרגע כשרוכשים נכס חדש ועד לסיום. רישום עסקאות, עריכת חוזי רכישה, עריכת הסכמי שכירות, ליווי הליך ההוצאה לפועל של תכנית המתאר הארצית, תמ"א 38. הוא יסייע לכם במו"מ מול אחרים, מעניק יעוץ משפטי בעת סכסוכים, ניהול נכסים ועוד.

עו"ד מייצג

לפני כל פעולה שאתם עושים, כדאי מאוד לפנות אל עו"ד מקרקעין כמו עורך דין עמיחי זלצר, בכל זאת לא קונים דירה, אדמה או כל נכס אחר מידי יום.  בעסקאות הגדולות הללו  מעורב עו"ד מומחה בתחום, הוא יספק לכם לא רק ליווי משפטי אלא מעטפת של הגנה. קחו את שירותיו בשתי ידיים בכדי שלא תיפגעו לאחר מכן. 

איך לבחור את משרד העו"ד?

חשוב מאוד לבדוק כי אכן זהו עו"ד לענייני מקרקעין. ישנם גם עו"ד שאינם ישרים, הם אף עלולים לפגוע באינטרסים של הלקוח לטובת עצמם. כמו כן, חשוב למצוא עו"ד בעל וותק וניסיון רב מאוד בתחום, מקצועי ואמין, כך תהיו בטוחים שהם שומרים על האינטרסים שלכם על הטוב ביותר!

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

עורך דין ירושה

עורך דין ירושה

מחפשים עורך דין ירושה? ישנם עורכי דין רבים וטובים בשוק ולא תמיד יהיה לכם פשוט למצוא את זה המתאים ביותר. עורך דין ירושה מתמחה בכל

קרא עוד »