שחר ולר

שחר ולר

כולנו זקוקים מידי פעם לעורך דין מקצועי ומיומן, שמתמחה ספציפית בתחום הרלוונטי עבורנו. היום ניתן למצוא לא מעט עורכי דין שונים שעובדים בכל חלקי הארץ, היות וכל שנה מתווספים עורכי דין חדשים לשוק העבודה. אך כאשר יש צורך בעורך דין מקצועי ומיומן, בעל וותק וניסיון בתחום, כדאי לערוך סקר שוק על מנת לבחור במועמד המתאים ביותר לתפקיד. עו"ד שחר ולר נחשב לאחד מעורכי הדין המוכרים והמובילים ביותר בתחום. שחר עוסק במספר תחומי משפט שונים, אך ההתמחות העיקרית שלו היא בתחום התביעות הייצוגיות והתביעות הנגזרות. תחומים מסוג זה אינם מתאימים לכל עורך דין, היות ויש צורך להכיר את התחום לעומק ולהיות בקיא בכל הדקויות השונות שלו. שחר ולר, עו"ד לתביעה ייצוגית, מהווה את הכתובת עבור כל מי שזקוק לסיוע או ייעוץ משפטי בתחום. כמו כן, שחר, בתור עו"ד מומחה לתביעות נגזרת, יוכל לסייע לכל מי שזקוק לעצה או ייעוץ בנושא.

כל מה שחשוב לדעת לגבי שחר ולר

עורך דין שחר ולר הינו עורך דין מוכר, העוסק בתחומי המשפט כבר כמעט 20 שנים. מדובר על אדם משכיל, בעל וותק וניסיון של שנים בתחומי המשפט השונים. כמו כן, שחר ולר סיים את עבודת הדוקטורט שלו אי שם בשנות ה- 90, ומאז הוא מלמד במוסדות אקדמיים שונים בארץ ובעולם. ניתן למצוא לא מעט ספרים ומאמרים שונים שהוא כתב, דבר שיכול להוות מקור נפלא של ידע והעשרה עבור כל מי שמתעניין בתחום. שחר ולר, עו"ד לתביעה ייצוגית, סיים את לימודי התואר הראשון שלו בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1992. לאחר מכן, שחר המשיך ללימודי תואר שני באותה האוניברסיטה ולבסוף סיים בה את עבודת הדוקטורט שלו. באותה התקופה, שחר כבר התקבל כחבר מין המניין בלשכת עורכי הדין, דבר שאפשר לו להתחיל את הקריירה המקצועית שלו בפרקליטות מחוז ירושלים. בשלב מאוחר יותר, שחר עבר לפרקליטות מחוז תל אביב ולבסוף החליט לצאת לדרך עצמאית, בתור עו"ד מומחה לתביעה נגזרת.

לסיכום, עורך דין שחר ולר נחשב לאחד מעורכי הדין המובילים ביותר בארץ.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

מהו הסכם בוררות?

מהו הסכם בוררות?

כשאנו שומעים את המילה 'בוררות' אנו מיד נסחפים לפנטזיה אודות סרטי מאפיה ופשע, או אולי חושבים על העולם התחתון כשבדמיון אנו רואים איש זקן ומצולק

קרא עוד »