עבירות תעבורה שיגרמו לכם לשלילה מידית

עבירות תעבורה

כולם יודעים שכשעולים על הכביש חייבים לנהוג בזהירות. כל מי שמחזיק ברישיון נהיגה, אמור להבין את כל ההשלכות שעלולות להיווצר כתוצאה מנהיגה לא זהירה. בסופו של דבר, כלי הרכב אמור לאפשר לנו להגיע ממקום למקום, בצורה מהירה וקלה יותר. אך במידה ולא נוהגים בו בצורה אחראית, הדבר עלול להוות סכנת נפשות הן לנהג עצמו והן לסובבים אותו. לכן המדינה קבעה חוקים ותקנות תעבורה שונות, שמטרתן להסדיר את תרבות הנהיגה בכביש, במטרה לשמור על חייהם של כל משתמשי הכביש, כולל נהגים אחרים, רוכבי אופניים והולכי רגל. ישנן עבירות תעבורה שדינן קנס כספי, אחרות משלבות קנס כספי בשילוב עם נקודות. ברגע שמגיעים לכמות מסוימת של נקודות, יש צורך לעבור קורס נהיגה מונעת. במידה ועוברים מכסה מסוימת של נקודות, הרישיון נשלל. אך ישנן עבירות חמורות אשר מביאות לשלילה מידית של רישיון הנהיגה של הנהג.

>>> באתר https://entezam.org עו"ד תעבורה שישמח לסייע

כל מה שחשוב לדעת לגבי עבירות תעבורה שגורמות לשלילה מידית

קודם כל, כדאי לדעת כי רק בית המשפט, רשות הרישוי ומשטרת ישראל יכולים להורות על שלילה או פסילת רישיון הנהיגה של נהג מסוים. קצין משטרה למשל, יכול להורות על פסילה מנהלתית במספר אירועים מסוימים, כמו למשל במקרה של תאונת דרכים שבה ניזוק רכוש, אדם כלשהו נחבל כתוצאה ממנה או במקרה שבו תאונת הדרכים גרמה למוות. כמו כן, ניתן למצוא לא מעט עבירות תעבורה אשר יכולות לגרום לשלילה מידית של רישיון הנהיגה, כמו למשל במקרה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, נהיגה ללא מלווה, אכיפה מסוכנת, נהיגה בזמן פסילה ועוד. מדובר ללא ספק על מצב לא נעים, היות וללא היכולת להתנייד עם רכב, רוב האנשים יתקשו לבצע את המשימות היום – יומיות שלהם, להגיע לעבודה, להסיע את הילדים לחוגים ומסגרות וכדומה. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט עבירות תעבורה שיגרמו לכם לשלילה מידית של רישיון הנהיגה שלכם. מצב זה עלול להקשות על חיי היום – יום, לכן מומלץ להיעזר בשירותיו של עו"ד מקצועי שמתמחה בתחום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה בעצם עושה בודק שכר
אחד הנושאים הרגישים ביותר בקשר שבין עובד למעביד, הוא כל מה שקשור לנושא השכר. זה נושא רגיש, שכן אף עובד...
קרא עוד »
ספט 30, 2021
איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?
הנציבות הבינלאומית לתביעות ביטוח מתקופת השואה, מטפלת בתביעות ביטוח של נפגעי שואה, ניצולים ויורשיהם....
קרא עוד »
יונ 25, 2020
פתיחת הניואנסים של הוצאת ספרים מודרנית
בעידן של ריבוי דיגיטלי, אמנות הוצאת הספרים עברה תמורות משמעותיות. זה כבר לא רק על הנחת דיו על הנייר...
קרא עוד »
אוג 23, 2023