עסקים משפחתיים

בעוד שאנשים רבים חושבים שהעסק המשפחתי הוא מקום עבודה מאוד יציב ובטוח, זה לא תמיד נכון. יש הרבה קונפליקטים בעסקים משפחתיים ואי אפשר לחזות מי מהם יוביל. לחלק מהאנשים יש בעיה עם הוריהם, בעוד שלאחרים יש בעיות עם בן/בת הזוג. מה קורה כאשר קונפליקטים אלו מתרחשים? מה ניתן לעשות כדי למנוע מצבים כאלה? דבר אחד חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון הוא ההשפעה של קונפליקטים כאלה על העובדים. מאמר זה יסביר בפירוט על קונפליקטים אלו וכיצד למנוע מהם לקרות. 

מכיוון שלכמה אנשים יש בעיה עם הוריהם, הסכסוך ישפיע על כולם, כולל מי שיש לו בעיות עם הוריו. לאנשים יש נטייה להימנע מקונפליקט בכל פעם שאפשר, אבל זה לא אומר שזה תמיד אפשרי. כאשר אחד מהצדדים המעורבים מתמודד עם בעיות כאלה בחיים האמיתיים, זה עלול להוביל לוויכוח או אפילו לאי הבנה שניתן למנוע אם שני הצדדים יכולים לקבל עזרה לפני שמתרחש אירוע. 

מה עושה עורך דין לסכסוכים משפחתיים?

עורך דין לסכסוכים בעסקים משפחתיים (כמו משה כהאן עורך דין רשלנות מקצועית) הוא אדם שיכול לסייע בסכסוכים בעסק המשפחתי. עורך הדין צריך להיות מסוגל לטפל בכולם. עליו להכיר את החוק וכיצד הוא חל על המצב הספציפי. ישנן גם נושאים נוספים שצריכים לטפל בהם, כגון: איך הלקוח שלי יסביר את המצב הזה ללקוחות שלו? איך הם יתקשרו עם הלקוחות של הלקוח שלי? מה עוד עליהם לעשות? מהי הדרך הטובה ביותר עבורי ועבור הלקוח שלי לתקשר את הדברים האלה?

עוד על הקמת עסקים משפחתיים אצל עו"ד משה כאהן

משרד עורכי הדין או החברה ישכור עורך דין שיעזור להם בעניינים המשפטיים שלהם. עורכי הדין מתמחים לרוב בתחום אחד ובעלי רמת מומחיות מסוימת. הם לא בהכרח עורכי דין אלא עברו הכשרה בתחום המשפט ויש להם ידע ספציפי בנושא. עורך דין לסכסוכים בעסקים משפחתיים יכול לשמש כעד מומחה, עם הניסיון והידע שלהם, הם יכולים לתת חוות דעת מה הוגן ומה לא הוגן עבור הצדדים המעורבים בסכסוך.

 למידע נוסף משה כאהן עורכי דין

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין תאונות דרכים
עורך דין תאונות דרכים הינו עורך דין המתמחה בייצוג לקוחות במקרים של תאונות דרכים. עורך דין תאונות...
קרא עוד »
אוק 28, 2022
כל הסיבות לא לייצג את עצמך בבית המשפט
משפט – מילה שעלולה לעורר דפיקות לב מואצות אצל מרבית האנשים. גם אתם ניצבים בפני משפט? בין אם מדובר על...
קרא עוד »
יול 10, 2019
נהיגה בשכרות נהג מקצועי – מה עושים במקרה כזה?
אחת העבירות החמורות ביותר בדיני תעבורה, היא נהיגה בשכרות. עבירה זו נחשבת חמורה, מאחר והיא עלולה לסכן...
קרא עוד »
ספט 06, 2020