פינוי דייר – עשו זאת בקלות

פינוי דייר

אם נקלעתם לסיטואציה בה דיירים הגרים בדירה בבעלותכם החליטו להשתלט עליה ולעכב את דמי השכירות, אל ייאוש! יש פיתרון לכך.

יש לכם את האפשרות לשכור משרד עורכי דין המתמחה בנושא פינוי דייר החל מגביית החבויות המצטברים ועד לפינוי הנכס עצמו.

הרבה בעלי נכסים נמצאים לעיתים בסיטואציות בהן דיירים הגרים במושכר אשר בבעלותם מסרבים לפנות אותו בסיום החוזה ואף לשלם את דמי השכירות מה שגורם להם להכנס לתקופות קשות בהן מצטברים להם חבויות ואף נזקים שקרו שלא באשמתם בשל הדיירים הבעייתיים. בנוסף, יש לזכור כי לעיתים ישנם גם בעלי דירות מבוגרים ובודדים העלולים להרגיש מאוימים על ידי הדיירים הסרבנים.

הדרך לבצע תהליך של פינוי דייר היא דרך ייחודית המביאה לתהליך המבצע תיקון תקנות סדר הדין האזרחי ובכך הופך את כל התהליך לקצר וקל ממה שמייגע או מייאש כפי שהיה בשנים קודמות. אותו תיקון מאפשר לקבל את פסק הדין לפינוי בתוך כשישים יום במקום שנה, ולעיתים אף בשלושים יום בלבד.

כשמגישים תביעה לצורך פינוי הנכס מהדיירים מגיש התביעה צריך לצור פירוט של טענות התובע ואף לדאוג לצירוף המסמכים המתאימים ביניהם תצהירים, וביצוע פעולות לביסוס התביעה בבית המשפט, וכל זאת על מנת שאותה התביעה המוגשת תהיה יעילה, מהירה וקלה לצורך כל זאת כדי שהתביעה תהיה אפקטיבית ומהירה לביצוע פינוי דייר וכמובן שמומלץ לעשות את התהליך הזה יחד עם עורכי הדין שאותם שכרתם למטרה הזאת.

אם החלטתם כבר מיהו עורך הדין שהולך ללוות אתכם בתהליך פינוי הדיירים מהמושכר, וודאו שמדובר בעורך דין מומלץ בעל וותק, נסיון והתמחות בתחומו על מנת שתוכלו לקבל את התוצאות הכי יעילות ולסיים את התהליך ללא חבויות ועגמת נפש מיותרים.

כדאי לבצע את התהליך המדובר באופן חכם על מנת שהתוצאה והמצב הרגיש שבו אתם נמצאים יסתיים באופן שבו תצאו במינימום נזק וכך תסיימו את התקופה הזאת ותתחילו תקופה חדשה וטובה ללא נזקים וחובות כספיים מצטברים ובעיקר, כשאתם יודעים שיש לצדכם אנשי מקצוע שנותנים את הכל להצלחת התהליך מולכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פירוק האניגמה: תובנות על מקצועו של עורך דין גירושין
ניווט במבוך של דיני גירושין יכול להיות מרתיע עבור כל מי שלא מכיר את המורכבות שלו. עם זאת, עורך דין...
קרא עוד »
יול 18, 2023
עורך דין דיני עבודה – מה חשוב לדעת ואיך נמצא מישהו כזה?
עם מגוון הבעיות והנושאים שיכולים להתעורר במקום עבודה, עורכי דין לעבודה ממלאים תפקיד מפתח, המסייע...
קרא עוד »
נוב 03, 2020
השקעות נדל״ן – המדריך המלא למתחילים
נדל"ן הוא נושא שכולו עוסק בעתיד. כבר לא מדובר רק בקרקע ובבניינים. זה הפך למקור עושר. ככזה, זה הפך לאחד...
קרא עוד »
אפר 02, 2023