פינוי שוכר

פינוי שוכר – באיזו סיטואציה מגיעים לשם?

אם אתם בעלי דירות והדיירים הנמצאים בדירה החליטו שלא לשלם את השכירות ויותר מכך, להשתלט על הדירה ולא לפנות אותה, אתם לבטח מבינים את הרגישות בסיטואציה הזאת המביאה לנזק כלכלי ולעגמת נפש.

יש מקרים בהם בעלי הנכס הינם אנשים מבוגרים ובודדים בלי משפחות ולכן הם מרגישים חוסר בטחון לחייהם מתוך פחד להתעמת עם הדיירים שמסרבים לצאת מהנכס ואף לשלם את דמי השכירות, כאן זאת סיטואציה נפשית מסוכנת שיכולה להסתיים בתוצאה חמורה.

אם המצב הזה מתקיים, רצוי שבעל הנכס יבחר עורך דין בעל התמחות בתחומי פינוי שוכר לצורך ביצוע דרישה לפינוי הדיירים בצורה מיידית. כאשר התהליך הזה יתבצע בצורה מהירה וקלה, הנכס יוחזר לבעליו ללא נזקים רבים של רכוש או כלכליים אם שהיו עלולים להגרם אם התהליך היה מתעכב.

עורכי דין המתמחים בכל תחומי פינוי שוכר יבצעו את ההליך באופן מהיר ויסייעו בפינוי הנכס יחד עם זירוז הליכי הגבייה של חבויות השכירות והמיסים לצורך סגירת העניין באופן מהיר ויעיל.

אם יש ערבים או בטחונות, הסיכוי לגבות את החובות מהדיירים הסרבנים לפינוי ולתשלום יהיה קל יותר. אם אין כל ערבים או בטחונות משרד עורכי הדין או עורך הדין ששכרתם יוכל לסייע בפתרונות מתאימים לגביית החובות באופן אפקטיבי.

פינוי שוכר זה תהליך קשה ורגיש. בכל זאת מדובר בנכס הנמצא בבעלות אדם המוסר את הנכס לאדם אחר שאינו מכיר ועל סמך חוזה חתום הוא צריך לשמור עליו (בתמורה לדמי השכירות כמובן). כאשר הסיטואציה מסתבכת, הדיירים מסרבים לשלם את דמי השכירות ובמצב גרוע יותר משחיתים את הרכוש ומסרבים לפנות אותו, דבר הגורם לעגמת נפש גדולה ונזק כלכלי. לכן, לא להסס לפנות בצורה משפטית לעורכי דין המתמחים בתחום על מנת לפתור את המצוקה הזאת.

אם יש שיתוף פעולה מוצלח וטוב ביניכם לבין עורך הדין ששכרתם לצורך פינוי הדיירים הסרבנים, התוצאות יהיו אפקטיביות ויגיעו תוך זמן קצר. יש לקחת בחשבון שהתהליך עלול גם לכלול אישורים לליווי משטרתי לצורך קבלת צו סופי לפינוי הנכס.

לכשמסתיים התהליך, עורכי הדין מבצעים בדיקה מול בעלי הנכסים כדי לטפל באפשרות הקיימת לגביית חוב הנותר בסיום התהליך על מנת שבעל הנכס יצא ללא נזקים כלל.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

עורך דין ירושה

עורך דין ירושה

מחפשים עורך דין ירושה? ישנם עורכי דין רבים וטובים בשוק ולא תמיד יהיה לכם פשוט למצוא את זה המתאים ביותר. עורך דין ירושה מתמחה בכל

קרא עוד »