פינוי שוכר – באיזו סיטואציה מגיעים לשם?

פינוי שוכר

אם אתם בעלי דירות והדיירים הנמצאים בדירה החליטו שלא לשלם את השכירות ויותר מכך, להשתלט על הדירה ולא לפנות אותה, אתם לבטח מבינים את הרגישות בסיטואציה הזאת המביאה לנזק כלכלי ולעגמת נפש.

יש מקרים בהם בעלי הנכס הינם אנשים מבוגרים ובודדים בלי משפחות ולכן הם מרגישים חוסר בטחון לחייהם מתוך פחד להתעמת עם הדיירים שמסרבים לצאת מהנכס ואף לשלם את דמי השכירות, כאן זאת סיטואציה נפשית מסוכנת שיכולה להסתיים בתוצאה חמורה.

אם המצב הזה מתקיים, רצוי שבעל הנכס יבחר עורך דין בעל התמחות בתחומי פינוי שוכר לצורך ביצוע דרישה לפינוי הדיירים בצורה מיידית. כאשר התהליך הזה יתבצע בצורה מהירה וקלה, הנכס יוחזר לבעליו ללא נזקים רבים של רכוש או כלכליים אם שהיו עלולים להגרם אם התהליך היה מתעכב.

עורכי דין המתמחים בכל תחומי פינוי שוכר יבצעו את ההליך באופן מהיר ויסייעו בפינוי הנכס יחד עם זירוז הליכי הגבייה של חבויות השכירות והמיסים לצורך סגירת העניין באופן מהיר ויעיל.

אם יש ערבים או בטחונות, הסיכוי לגבות את החובות מהדיירים הסרבנים לפינוי ולתשלום יהיה קל יותר. אם אין כל ערבים או בטחונות משרד עורכי הדין או עורך הדין ששכרתם יוכל לסייע בפתרונות מתאימים לגביית החובות באופן אפקטיבי.

פינוי שוכר זה תהליך קשה ורגיש. בכל זאת מדובר בנכס הנמצא בבעלות אדם המוסר את הנכס לאדם אחר שאינו מכיר ועל סמך חוזה חתום הוא צריך לשמור עליו (בתמורה לדמי השכירות כמובן). כאשר הסיטואציה מסתבכת, הדיירים מסרבים לשלם את דמי השכירות ובמצב גרוע יותר משחיתים את הרכוש ומסרבים לפנות אותו, דבר הגורם לעגמת נפש גדולה ונזק כלכלי. לכן, לא להסס לפנות בצורה משפטית לעורכי דין המתמחים בתחום על מנת לפתור את המצוקה הזאת.

אם יש שיתוף פעולה מוצלח וטוב ביניכם לבין עורך הדין ששכרתם לצורך פינוי הדיירים הסרבנים, התוצאות יהיו אפקטיביות ויגיעו תוך זמן קצר. יש לקחת בחשבון שהתהליך עלול גם לכלול אישורים לליווי משטרתי לצורך קבלת צו סופי לפינוי הנכס.

לכשמסתיים התהליך, עורכי הדין מבצעים בדיקה מול בעלי הנכסים כדי לטפל באפשרות הקיימת לגביית חוב הנותר בסיום התהליך על מנת שבעל הנכס יצא ללא נזקים כלל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורכת דין מיה קורדובה – שומרת על סטנדרטים אתיים מחמירים
כל אנשי מקצוע משפטיים, עורכי דין ולא עורכי דין כאחד, צפויים לשמור על סטנדרטים אתיים מחמירים - להגנה על...
קרא עוד »
מאי 29, 2022
אושן רילוקיישן
אז יצאתם באופן זמני למדינה אחרת, אם לצורך לימודים, עבודה או לכל מטרה אחרת ואתם מתכוונים לחזור לארץ? יש...
קרא עוד »
מאי 06, 2022
עורך דין עיניני משפחה ברחובות, מה כדאי לבדוק?
עורך דין עיניני משפחה מתמחה בתחום הדינים המתייחסים למשפחה, זוגיות, מזונות ילדים, ילדים ועוד. הוא יכול...
קרא עוד »
יונ 26, 2023