5 מקרים של רשלנות רפואית ברפואת שיניים

 

אם אתם נאלצים להתמודד עם מקרה של רשלנות רפואית בתחום רפואת השיניים או שאתם חוששים שמא התנהלו אתכם בצורה רשלנית, אז במאמר הזה נחלוק 5 מקרים של רשלנות רפואית שכדאי להכיר בכדי להבין איך מקרים מהסוג הזה עלולים לצוץ.

  • עקירת שן שלא לצורך – יש מקרים שבהם רופאי שיניים עוקרים שן של מטופל למרות שאין צורך לעשות זאת. המקרים הללו נחשבים לרשלנות רפואית, ואין ספק שבמידה וקרה לכם דבר כזה, אז יהיה כדאי לכם לעשות משהו בנידון.
  • זריקת הרדמה במינון לא נכון – מקרים שבהם הרופא מזריק למטופל חומר בכמות גדולה מהדרוש, וכתוצאה מכך המטופל נאלץ להתמודד עם בעיות רפואיות שנלוות לכך. מדובר בעילה לתביעה ומקרה של רשלנות רפואית.
  • רופא שאין לו הסמכה בכלל – ישנם מקרים חריגים שבהם רופא השיניים מציע לאנשים טיפול שיניים מבלי שיש לו הסמכה לעשות זאת בכלל. זהו בוודאי מצב בעייתי שדורש הגשת תביעה בין רשלנות רפואית.
  • טיפול שהביא לזיהום ופגיעה בחלל הפה – אם בשל טיפול רשלני שעשיתם אצל רופא השיניים, אתם נאלצים להתמודד עם כאבים ובעיות רפואיות נוספות, אז ישנם מקרים מסוימים שבהם ניתן להגיש תביעה בעניין, וחשוב לבדוק זאת.
  • טיפולים שמתארכים מעבר לזמן שנקבע – אם קורה מצב שבו לוח הזמנים שלפיו נקבעו הטיפולים שתצטרכו לעבור איננו עומד בקנה אחד עם מה שקורה בפועל, אז יש פה סימן אזהרה שתצטרכו לשים עליו אצבע. תבררו את הגורמים לעיכובים ותפעלו בהתאם.

במקרה שבו אתם נאלצים להתמודד עם רשלנות רפואית בטיפולי שיניים, אל תוותרו על הזכויות שלכם ושימו לב שאתם בוחרים לפנות בהקדם אל עורך דין שיוכל לייצג אתכם. כך תוכלו להתקדם עם ההתנהלות שלכם עם הגשת התביעה.

לכל סימן שאלה ודבר שלא ברור לכם בעניין הגשת התביעה, תצטרכו לברר את הפרטים ביחד עם עורך הדין ולשים לב שאתם מבינים בדיוק איך לפעול. אנו בטוחים שזה יוכל להקל עליכם את כל התהליך ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, בכל המובנים, כך שתקבלו את אשר מגיע לכם.

 

לפרטים ולייצוג משפטי של עו"ד אובדן כושר עבודה לחצו כאן

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורכי דין בירושלים
כאשר יש צורך בעורך דין מקרקעין לנושא של חתימה על חוזה לרכישת או לקניית דירה, או בעורך דין לנושא תביעת...
קרא עוד »
פבר 08, 2021
עורכת דין מיה קורדובה – שומרת על סטנדרטים אתיים מחמירים
כל אנשי מקצוע משפטיים, עורכי דין ולא עורכי דין כאחד, צפויים לשמור על סטנדרטים אתיים מחמירים - להגנה על...
קרא עוד »
מאי 29, 2022
הכירו את ספק האינטרנט החדש שלכם – ITC
חיבור האינטרנט הוא כיום שרות נפוץ וחיוני ביותר. אין כמעט אדם או בית עסק, אשר לא משתמשים בכך. אחת...
קרא עוד »
אפר 27, 2022