עו

במה עו"ד תאונות דרכים יכול לסייע לנו?

אין ספק שאחד הרגעים הכי קשים שאנחנו יכולים לעבור בחיינו, הוא מעורבות בתאונת דרכים. בין אם אנחנו בצד הפוגע ובין אם אנחנו בצד הנפגע. מדובר ברגע שיכול להיות טראומתי לכל אחד מאיתנו. מדובר בסיטואציה לא פשוטה שאנחנו לא יכולים להתכונן אליה, אנחנו לא מגיעים אליה מוכנים, ואפילו אם מדובר בתאונה פשוטה לכאורה, ההשלכות שלה יכולות להיות משמעותיות. 

סביר להניח שאם מדובר בתאונה בה מעורבים נהגים, נוסעים והולכי רגל אחרים, הרי שהעניין לא נגמר באותו רגע בתאונה, אלא יהיו לו השלכות גם לאחר מכן, בפרט השלכות משפטיות. לשם כך, אנחנו צריכים לשכור עורך דין שיוכל לייצג אותנו. 

עורך דין תאונות דרכים אושיק אליהו יכול לסייע לנו בצורות שונות, במקרה ואנחנו מעורבים בתאונה. בוודאי אם אנחנו הצד הפוגע בתאונה ומגישים נגדנו תביעה. חשוב להדגיש, זו יכולה להיות תביעה מצד המדינה על עצם התאונה והדרך בה נהגנו, וזו יכולה להיות תביעת נזיקין מצד הצד הנפגע. תביעה אזרחית לכל דבר, אך כזו שיש לה השלכות כלכליות משמעותיות. 

כיצד עורך דין יכול לסייע לנו?

ראשית, הוא יכול לבחון את המצב ולהחליט, האם בכלל יש סיבה להגיש נגדנו תביעה. הרי אם מדובר בעניין שהוא לא חד משמעי, או שיש עדויות שאנחנו לא אשמים, אז אין שום סיבה להגיש נגדנו תביעה 

שנית, הוא יכול להסביר לנו על כל התהליך, להרגיע אותנו ולספק לנו את הכלים כיצד להתמודד עם המצב. בין אם אנחנו נמצאים במעצר ובין אם אנחנו נמצאים בבית. סביר להניח שמעולם לא עברנו את זה, ולכן נצטרך את העזרה שלו בכך. 

שלישית, עו"ד תאונות כמו עו"ד אושיק אליהו כמובן ייצג אותנו מול המשטרה ומול גורמים אחרים, במטרה שנהנה מכל הזכויות שמגיעות לנו. 

 

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

עורך דין ירושה

עורך דין ירושה

מחפשים עורך דין ירושה? ישנם עורכי דין רבים וטובים בשוק ולא תמיד יהיה לכם פשוט למצוא את זה המתאים ביותר. עורך דין ירושה מתמחה בכל

קרא עוד »