במה עו"ד תאונות דרכים יכול לסייע לנו?

עו"ד תאונות דרכים

אין ספק שאחד הרגעים הכי קשים שאנחנו יכולים לעבור בחיינו, הוא מעורבות בתאונת דרכים. בין אם אנחנו בצד הפוגע ובין אם אנחנו בצד הנפגע. מדובר ברגע שיכול להיות טראומתי לכל אחד מאיתנו. מדובר בסיטואציה לא פשוטה שאנחנו לא יכולים להתכונן אליה, אנחנו לא מגיעים אליה מוכנים, ואפילו אם מדובר בתאונה פשוטה לכאורה, ההשלכות שלה יכולות להיות משמעותיות. 

סביר להניח שאם מדובר בתאונה בה מעורבים נהגים, נוסעים והולכי רגל אחרים, הרי שהעניין לא נגמר באותו רגע בתאונה, אלא יהיו לו השלכות גם לאחר מכן, בפרט השלכות משפטיות. לשם כך, אנחנו צריכים לשכור עורך דין שיוכל לייצג אותנו. 

עורך דין תאונות דרכים אושיק אליהו יכול לסייע לנו בצורות שונות, במקרה ואנחנו מעורבים בתאונה. בוודאי אם אנחנו הצד הפוגע בתאונה ומגישים נגדנו תביעה. חשוב להדגיש, זו יכולה להיות תביעה מצד המדינה על עצם התאונה והדרך בה נהגנו, וזו יכולה להיות תביעת נזיקין מצד הצד הנפגע. תביעה אזרחית לכל דבר, אך כזו שיש לה השלכות כלכליות משמעותיות. 

כיצד עורך דין יכול לסייע לנו?

ראשית, הוא יכול לבחון את המצב ולהחליט, האם בכלל יש סיבה להגיש נגדנו תביעה. הרי אם מדובר בעניין שהוא לא חד משמעי, או שיש עדויות שאנחנו לא אשמים, אז אין שום סיבה להגיש נגדנו תביעה 

שנית, הוא יכול להסביר לנו על כל התהליך, להרגיע אותנו ולספק לנו את הכלים כיצד להתמודד עם המצב. בין אם אנחנו נמצאים במעצר ובין אם אנחנו נמצאים בבית. סביר להניח שמעולם לא עברנו את זה, ולכן נצטרך את העזרה שלו בכך. 

שלישית, עו"ד תאונות כמו עו"ד אושיק אליהו כמובן ייצג אותנו מול המשטרה ומול גורמים אחרים, במטרה שנהנה מכל הזכויות שמגיעות לנו. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?
הנציבות הבינלאומית לתביעות ביטוח מתקופת השואה, מטפלת בתביעות ביטוח של נפגעי שואה, ניצולים ויורשיהם....
קרא עוד »
יונ 25, 2020
עורך דין ליטיגציה – תבחרו נכון
כאשר אתם עומדים לבחור עורך דין ליטיגציה לצורך תביעות וייצוג בבית המשפט, עליכם לבחור אחד בתבונה ולשים...
קרא עוד »
אוק 15, 2021
תביעה לתאונת דרכים – לבד או עם עורך דין?
פוליסת הרכב שלכם יכולה להיות מקיפה או חלקית, בעוד שבמדינת ישראל כל נהג חייב ביטוח רכב חובה, ביטוח צד ג'...
קרא עוד »
נוב 02, 2019