תביעות נגד חברות ביטוח

תביעות נגד חברות ביטוח

לא מעט אנשים חוו על בשרם את הקושי והתסכול הקשורים להתנהלות מול חברת הביטוח שלהם. חשוב להבין כי רוב האנשים מאמינים כי ברגע שהם משלמים על ביטוח, הם מכוסים לכל מקרה חירום אפשרי. אין זה משנה אם מדובר על ביטוח רכב, ביטוח סיעודי, ביטוח דירה וכדומה, בכל מקרה, המטרה של המבוטח היא להבטיח לעצמו שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר. אך הבעיה מתחילה ברגע שחברת הביטוח מסרבת לקבל את התביעה, ממגוון רחב של נימוקים ותירוצים שונים. חשוב לזכור כי בסופו של יום, חברת הביטוח הינה עסק לכל דבר ועניין, ולכן האינטרס העיקרי שלה הוא להרוויח כסף מהמבוטחים שלה ולשלם להם מעט ככל הניתן. לכן ברוב המקרים, חברות הביטוח נוטות לדחות את התביעות השונות, או במקרה הטוב, לשלם פיצוי נמוך משמעותית מהפיצוי המגיע למבוטח.

תביעות נגד חברות ביטוח – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום לשמוע על לא מעט סוגים שונים של תביעות נגד חברות ביטוח, תוכלו גם לקרוא באתר חדשות המשפט בישראל, החל מתביעות לאחר תאונת דרכים ועד לתביעות הנוגעות לביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח בריאות וכדומה. ברוב הפעמים חברות הביטוח אינן ממהרות לשלם למבוטחים שלהן, דבר שללא ספק עלול לעורר לא מעט רגשות קשים של תסכול, ייאוש וכעס. לכן במקרים מסוג זה, חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי ואמין, אשר מתמחה בהתנהלות מול חברות הביטוח. עורך דין מנוסה שמתמחה בתחום, יודע בדיוק כיצד לפעול כנגד חברת הביטוח, במטרה להבטיח את שיתוף הפעולה המלא שלה. עורך הדין אינו נבהל מהבירוקרטיה הענפה והסבוכה של חברות הביטוח, היות והוא מכיר את ההתנהלות שלה ויודע בדיוק כיצד להתנהל מולה. בצורה כזו, עורך הדין יכול להשיג ללקוח שלו את הפיצוי המקסימלי ביותר, ללא שום צורך לעבור את הטרטור שחברת הביטוח עלולה להעביר אותו.

לסיכום, תביעות נגד חברות ביטוח מומלץ לבצע אך ורק בעזרת עורך דין שמתמחה בתחום, היות וזוהי הדרך היעילה ביותר להגיע לפיצוי המקסימלי ביותר. חשוב לזכור כי ללא ייעוץ משפטי מקצועי, מומלץ להימנע ממילוי טפסי הביטוח השונים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד להימנע מחשבוניות פיקטיביות
חשבוניות פיקטיביות יכולות להיות "מוקש" רציני עבור מי שמוציא אותן, בעוד שלא כולם מודעים אל הסכנה של...
קרא עוד »
נוב 19, 2019
על נהיגה בשכרות ושלילת רישיון
במצב שבו נתפסתם נוהגים בשכרות, חשוב להכיר את החובות והזכויות העומדות לצידכם ולהבין כי אם צברתם...
קרא עוד »
פבר 09, 2021
לא ידעת שהחשבונית מזויפת? תשלם בכל זאת!
הנפקת חשבונית מס פיקטיבית היא עבירת מס. היא עבירה מהותית אם הנפקתה נעשתה במזיד, ביודעין, בניסיון...
קרא עוד »
דצמ 22, 2019