נהיגה בשכרות נהג מקצועי – מה עושים במקרה כזה?

נהיגה בשכרות נהג מקצועי

אחת העבירות החמורות ביותר בדיני תעבורה, היא נהיגה בשכרות. עבירה זו נחשבת חמורה, מאחר והיא עלולה לסכן לא רק את הנהג אלא גם את הסביבה, נהגים והולכי רגל אחרים. 

נהג שנתפס עם כמות אלכוהול גבוהה מזו שמותר על פי חוק, הרי שרישיונו עלול להישלל, והוא יצטרך לשאת בעונש. השלילה המינימאלית היא לשנתיים, בהנחה ומצליחים להוכיח שאכן הוא נהג בשכרות, כשבדם שלו יש אלכוהול מעל לכמות המותרת. כיום המספר עומד על 49 מיליגרם אלכוהול על כל 100 מיליגרם דם. זה נמדד על פי משקל גוף. 

חשוב להבהיר, אם נתפסתם והמשטרה חושדת שנהגתם בשכרות, עדיין זה לא אומר שאתם אשמים. יש מספיק דרכים כיצד להתמודד עם העניין. דבר ראשון שעליכם לעשות זה לשכור עורך דין מקצועי ומנוסה כמו עו"ד עמית קדם שיעמוד לרשותכם. עורך דין מקצועי ידע כיצד להתמודד עם טענות המשטרה ואיך להגן עליכם. 

כיצד עורך דין יכול לעזור לכם

ראשית, עצם שהמשטרה עצרה אתכם, לא אומר שום דבר. יכול להיות בהחלט שאתם אשמים, אך גם יכול להיות שהעובדות והראיות שבידיהם, אינם מתאימים למקרה. כמו כן, ייתכן מאוד שהדרך בה הם תפסו אתכם והכלים בהם השתמשו לשם כך, דוגמא הינשוף שבוחן האם שתיתם יותר מדי, איננו חוקי ולכן אי אפשר להתייחס אליו. 

שנית, ייתכן מאוד שבזכות העבר שלכם, בין היתר אם אין לכם עבירות תנועה אחרות, יצליח עורך הדין שלכם לשכנע את המשטרה או את השופט, לתת לכם אך ורק עונש על תנאי. כלומר הוא יוכל לנהל את ההגנה שלכם, במטרה להוציא אתכם מהמקרה בצורה הטובה ביותר. 

שלישית, גם לפני וגם במהלך המשפט, הוא ידע להגן על האינטרסים שלכם וישמור שתקבלו ממשפט ההוגן. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שליח מהיום להיום
לא מעט חברות, ארגונים ואפילו אנשים פרטיים, זקוקים לשירותיו של שליח מהיום להיום. הדבר נוגע בעיקר...
קרא עוד »
נוב 18, 2020
תאונות עבודה – מה מוגדר כתאונת עבודה?
כשאנחנו שומעים את המושג 'תאונת עבודה' - אנחנו באופן אוטומטי מדמיינים אדם שנפל ממנוף, או נחתך ממסור, או...
קרא עוד »
מאי 18, 2022
נהיגה בהשפעת אלכוהול – התייעצו עם עורך דין מנוסה
אם נתפסתם על נהיגה בהשפעת אלכוהול אז יהיה כדאי לכם לפנות אל שירותיו של עורך דין תעבורה מומלץ וזאת כדי...
קרא עוד »
ינו 04, 2022