נהיגה בשכרות נהג מקצועי

נהיגה בשכרות נהג מקצועי – מה עושים במקרה כזה?

אחת העבירות החמורות ביותר בדיני תעבורה, היא נהיגה בשכרות. עבירה זו נחשבת חמורה, מאחר והיא עלולה לסכן לא רק את הנהג אלא גם את הסביבה, נהגים והולכי רגל אחרים. 

נהג שנתפס עם כמות אלכוהול גבוהה מזו שמותר על פי חוק, הרי שרישיונו עלול להישלל, והוא יצטרך לשאת בעונש. השלילה המינימאלית היא לשנתיים, בהנחה ומצליחים להוכיח שאכן הוא נהג בשכרות, כשבדם שלו יש אלכוהול מעל לכמות המותרת. כיום המספר עומד על 49 מיליגרם אלכוהול על כל 100 מיליגרם דם. זה נמדד על פי משקל גוף. 

חשוב להבהיר, אם נתפסתם והמשטרה חושדת שנהגתם בשכרות, עדיין זה לא אומר שאתם אשמים. יש מספיק דרכים כיצד להתמודד עם העניין. דבר ראשון שעליכם לעשות זה לשכור עורך דין מקצועי ומנוסה כמו עו"ד עמית קדם שיעמוד לרשותכם. עורך דין מקצועי ידע כיצד להתמודד עם טענות המשטרה ואיך להגן עליכם. 

כיצד עורך דין יכול לעזור לכם

ראשית, עצם שהמשטרה עצרה אתכם, לא אומר שום דבר. יכול להיות בהחלט שאתם אשמים, אך גם יכול להיות שהעובדות והראיות שבידיהם, אינם מתאימים למקרה. כמו כן, ייתכן מאוד שהדרך בה הם תפסו אתכם והכלים בהם השתמשו לשם כך, דוגמא הינשוף שבוחן האם שתיתם יותר מדי, איננו חוקי ולכן אי אפשר להתייחס אליו. 

שנית, ייתכן מאוד שבזכות העבר שלכם, בין היתר אם אין לכם עבירות תנועה אחרות, יצליח עורך הדין שלכם לשכנע את המשטרה או את השופט, לתת לכם אך ורק עונש על תנאי. כלומר הוא יוכל לנהל את ההגנה שלכם, במטרה להוציא אתכם מהמקרה בצורה הטובה ביותר. 

שלישית, גם לפני וגם במהלך המשפט, הוא ידע להגן על האינטרסים שלכם וישמור שתקבלו ממשפט ההוגן. 

 

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין

אפשר לומר בוודאות כי בשנים האחרונות תחום הנדל"ן פורח. לא מעט אנשים רוכשים דירות להשקעה וכך מייצרים רווחים מדמי השכירות. כיום תחום הנדל"ן הוא בין

קרא עוד »
עורך דין ירושות

עורך דין ירושות

עורך דין ירושות יכול לסייע לכל אדם אשר זקוק לייעוץ משפטי בתחום. חשוב להבין כי כל אחד זכאי לערוך את הצוואה שלו, על מנת להחליט

קרא עוד »