עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

עובדים אשר נפגעו בתאונת עבודה, צריכים לתבוע ברוב המקרים כמה גורמים ולכן עדיף שייעזרו בעורך דין אשר ילווה אותם באופן מקצועי לאורך כל הדרך, כך שיקבלו את מלוא הפיצוי המגיע להם מכל אחד מהגורמים הרלוונטיים.

עורך דין תאונת עבודה 

עו"ד אשר מתמקצע בתחום תאונות העבודה כמו באתר https://hadayalaw.co.il הוא איש מקצוע מנוסה אשר מכיר תיקים זהים או דומים ולכן יכול לטפל בכל הרבדים הנחוצים באופן מושלם.

השלב הראשון הוא פנייה למוסד לביטוח לאומי כדי לקבל קצבת נכות זמנית ועל פי חומרת המקרה גם קצבת נכות קבועה. אם יש צורך בקביעת אחוזי נכות, הוא מגיש על כך תביעה למוסד לביטוח לאומי כדי שיזמנו את הלקוח לוועדה רפואית. עורך הדין יודע להציג את במקרה באופן הראוי והחד ביותר תוך הצגת מלוא המסמכים האקוטיים וזאת כדי לשכנע את הועדה להעניק ללקוח את מלוא הזכויות המגיעות לו על פי חוק.

אם הועדה הכריעה על אחוזי נכות נמוכים יותר, יגיש עורך דין זה ערעור במטרה להגיע שוב לוועדה הרפואית ולהציג שוב את עמדתו לאור מצבו הרפואי של הלקוח.

תביעה נגד חברת הביטוח של המעסיק 

בנוסף לכך מגיש עורך דין זה תביעה נגד חברת הביטוח של המעסיק, לאור העובדה שלא ננקטו אמצעי בטיחות, עובד החליק, נפל או השלכות של כל מקרה אחר. 

עורך דין תאונות עבודה כמו בלינק מתמודד במקרים הללו מול חברות הביטוח אשר מאד קשה להוציא מהם כספים. הוא נדרש לבצע מהלכים מתוחכמים ובעלי חשיבה יצירתית, כדי שבסופו של דבר הלקוח שלו יקבל פיצוי עבור הנזק הישיר בהווה וגם עבור הנזק העתידי כמו לדוגמה הוצאות רפואיות ואישיות אשר יהיה עליו לשלם עקב מצבו הרפואי שנגרם מהתאונה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדרכים לפתור סכסוכי שכנים
ישנן דרכים רבות לפתירת סכסוכי שכנים ומצבים לא נעימים בין שכנים. אחת מאלו, הינה השכרה של חברות ניהול...
קרא עוד »
ספט 02, 2019
הטרדה מינית היא עבירה פלילית – מהי הטרדה מינית | חייבים לדעת
בזמן האחרון אנו עדים לתופעה בה תנועת METOO פרצה לחיינו ומשנה את הדרך בה אנו חושבים ומתנהגים ליד נשים....
קרא עוד »
אוק 25, 2018
על נהיגה בשכרות ושלילת רישיון
במצב שבו נתפסתם נוהגים בשכרות, חשוב להכיר את החובות והזכויות העומדות לצידכם ולהבין כי אם צברתם...
קרא עוד »
פבר 09, 2021