עורך דין ברמת גן

עורך דין ברמת גן

לקוחות רבים מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין שמשרדו ממוקם בסמוך לביתם או למשרדם כדי ליצור עבורם את הנוחות המרבית בהגעה למשרדו.

עורך דין ברמת גן

כשמחפשים עורך דין ברמת גן העוסק בכמה תחומים אקוטיים, פונים לעורך הדין דורון משולם המעניק ייעוץ מקצועי וליווי משפטי מקיף, תוך מתן תשומת לב אישית ויחס אנושי לכל לקוח.

עורך דין העוסק במקרקעין

עורך דין משולם עוסק בתחום המקרקעין. מכיוון שכל עסקה בתחום זה היא בסכומי כסף משמעותיים הוא נוקט משנה זהירות ובוחן כל עסקה מכמה היבטים כדי למנוע השלכות שישפיעו על הלקוח כמו מקרה שבו נוכל מנסה למכור נכס שאינו שייך לו וליהנות מהכספים שישולמו בגין נכס זה.

עורך דין ברמת גן מקבל מהלקוח מידע על העסקה המוצעת לגבי רכישת או מכירת נכס ספציפי ובוחן את כל המעטפת הכוללת בדיקת רישום הנכס בלשכת המקרקעין המחוזית בדיקות לגבי בעלי הנכס, אינפורמציה מהרשות המקומית ועוד.

בהמשך הדרך הוא מכין את החוזה הכולל את תנאי התשלום, החזר המשכנתא, מועדי הפינוי וכל פרט רלוונטי נוסף בהתנהלות בין הצדדים. הוא דואג לכך שגם עורך הדין של הצד השני יאשר את החוזה לאחר קביעת הנוסח המוסכם על שניהם ולאחר מכן אפשר יהיה לתאם מועד לחתימה.

עורך דין העוסק בתביעות כספיות

תביעות כספיות הן דבר שבשגרה בין גורמים שונים כמו בני משפחה, חברים, שותפים עסקיים, לקוחות ספקים ועוד.

לקוחות המעוניינים להגיש תביעה כספית עקב אי קבלת הכספים המגיעים להם ממקור זה או אחר, מגבים דרישה זו במסמכים ובהסכמים אשר לא כובדו. רק לאחר בדיקה מדוקדקת של הניירת מחליט עורך הדין משולם אם קיימת עילה לתביעה.

בהתאם לכך מגישים בשלב ראשון מכתב דרישה לקבלת התשלום תוך פרק זמן ספציפי. אם מהלך זה לא צלח והחייב לא שילם את חובו, אין ברירה אלא להגיש תביעה אזרחית לבית המשפט.

בכתב התביעה מפרט עורך דין משולם את ההתנהלות בין הצדדים, את יחסי הקרבה או יחסי העבודה לאורך התקופה האחרונה ומהו השינוי שגרם לכך שבעל החוב מתכחש לחובותיו ואינו משלם זאת למרות אין ספור שיחות, הפצרות ומכתב שנשלח על ידי עורך הדין.

התובע יעשה במהלך המשפט או בהליך הבוררות או הגישור שיקבע השופט כל שניתן כדי שהלקוח יקבל את מלוא הכספים המגיעים לו כולל פיצוי כספי על עוגמת הנפש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת חלופות להשוואת מחירי תקשורת ועוד
כמומחה בעל שם בתחום התקשורת והשוואת מוצרים, אני שמח לספק תובנות לגבי גישות חלופיות להערכת מחירי...
קרא עוד »
פבר 22, 2024
ביטוח לקבלני בנייה – מה הכתוביות הקטנות ששווה להכיר?
אם אתם חושבים להשיג ביטוח לקבלני בנייה יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם מודעים כלל הכתוביות הקטנות לפני...
קרא עוד »
אפר 21, 2021
עורך דין עבירות מס – לדעת לפעול בצורה נבונה
כל עוד אתם חושבים לפנות אל עורך דין עבירות מס, דעו לכם כי תוכלו למצוא אחד אשר יוכל לסייע לכם בצורה מאוד...
קרא עוד »
דצמ 16, 2021