עורך דין צבאי מומלץ

מעשן סמים בזמן שירות צבאי? כדאי להתארגן על עורך דין צבאי מומלץ

כחלק מהרצון למגר את שימוש הסמים בארץ, החליט הרמטכ"ל לשנות את המדיניות שהייתה נהוגה עד היום בבסיסי צה"ל, כך שהוגברה האכיפה של עבירות סמים בין כל חיילי צה"ל במקביל להחמרת הסנקציות במקרה שחיילים נתפסו מעשנים, סוחרים או מחזיקים סמים. לכן אם אתה נוהג לעשן סמים מעת לעת במהלך סוף השבוע, חופשה מהצבא או באופן חד פעמי במהלך בילוי עם חברים – חשוב שתדע אילו השלכות עשויות להיות למעשים אלו, ומדוע כדאי לך להתארגן על עורך דין לעבירות סמים בצבא .

אילו אמצעי אכיפה חדשים נכנסו לתוקף בתחום עבירות סמים בצבא?

כתוצאה מהמדיניות החדשה למיגור תופעת הסמים בצבא, יושמו אמצעי אכיפה חדשים שנועדו לתפוס חיילים סוררים שעשו שימוש כזה או אחר בסמים. ככל הענישה נגד חייל שהשתמש בסמים בתוך הבסיס או מחוצה לו היא זהה, כיוון שחל איסור וחלט על חיילים לצרוך סמים, כאשר ההתייחסות לעישון סמים בתוך הבסיס היא חמורה ומטופלת בהתאם לכך

כדי לאתר חיילים המשתמשים בסמים עשויות להיות ביקורות פתע בבסיסים, כך שחיילים עשויים לעמוד מול קצין בכיר במצ"ח שידרוש מהם בדיקת שתן לגילוי סמים בגוף. גם סירוב לביצוע הבדיקה עשוי להוביל לענישה וסנקציות חמורות, וכן התרשמות כי החייל מסרב לבדיקה כי הוא למעשה אשם. בנוסף עשויים להתרחש חיפושי פתע בתיקי וחדרי / אוהלי חיילים על ידי כלבים, המתמחים בגילוי ואיתור של סמים במקומות מסתור.

מה החשיבות של עו"ד צבאי?

בין אם הנך מעשן באופן חד פעמי או קבוע סמים קלים כמו גראס, כדאי שתפסיק ממנהג זה באופן מיידי כדי למנוע מאסר בכלא צבאי. בכל מקרה חשוב לפנות בהקדם לקבלת ייעוץ של עורך דין צבאי מומלץ, שיידע כיצד להכין אותך להליכי חקירה במידת הצורך, ייצג אותך בפן המשפטי ויסייע לך להיחלץ מבעיות מורכבות שעשויות לשנות לך את החיים.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?

ייעוץ זוגי ברחובות

ייעוץ זוגי הוא מונח שנמצא בחדשות לא מעט זמן. זהו תהליך של עזרה לזוגות לפתור את בעיות היחסים שלהם. ייעוץ זוגי הוא נושא מעניין כי

קרא עוד »