עו"ד גירושין – האם הם יכולים למנוע את הגירושים?

בני זוג אשר נישאים זה לזה, לא עושים את זה על סמך גירושים עתידיים. אך המציאות היא כי כיום עומדים אחוזי הגירושים על מקום גבוה ולא מן הנמנע כי כל זוג שלישי אמור איכשהו להיות ערוך גם לאפשרות עגומה זו.

מסיבה זו ממליצים כיום עורכי הדין להכין הסכם ממון עוד לפני הנישואים למרות שהתקווה היא כי ההסכם כלל לא יבוא לשימוש.

פונים אל עורך דין

לא משנה באיזה שלב אתם עומדים מבחינת חילוקי הדעות ביניכם. גם אם מדובר במריבה שטחית אשר בכל זאת עושה רושם ככזה אשר עומד להוביל אתכם לכיוון לא טוב וגם אם מדובר במריבה גדולה ועמוקה אשר ללא ספק יש לה אך ורק כיוון אחד.

הפנייה אל עורך דין יונית גזל היא די קריטית בכל שלב כזה.

כי עורך דין גירושין עשוי לסייע לבני הזוג ואף למנוע את ההידרדרות במערכת היחסים. הוא עשוי למצוא פשרה, הוא עשוי לסייע לבני הזוג להגיע למהלך של גישור ובאופן כזה להציל – פשוטו כמשמעו את הזוגיות של בני הזוג.

חשוב מאוד לשים לב אל מי פונים ואת איזה עורך דין בוחרים. כי בעלי מקצוע מתחום עריכת הדין יש הרבה, אך לא כל עורך דין אשר אליו אתם תפנו, הוא אכן זה אשר יעניק לכם את השירות הטוב והמתאים ביותר עבורכם.

אחרי הכול, לא תמיד המטרה שלכם היא להגיע אל בית הדין ולממש שם את הסכם הגירושין.

לא פעם המטרה האי אכן להצליח לגשר על הפערים ולהמשיך לדור תחת כפיפה אחת. אם זה למען השלווה של בני הזוג וקל וחומר כאשר ישנם ילדים בתמונה. או אז קיימת חשיבות רבה לגישור ולהשכנת שלום.

הורים המודעים למה שקורה במשפחות שמתפרקות ולילדים המסכנים אשר נופלים בין הכיסאות חושבים הרבה יותר מפעם אחת והם מוכנים לשים את עצמם בצד ובלבד שלא לפגוע בילדים, ולכן חשוב לבצע הסכם משמורת משותפת ומזונות.

בעזרת עורך דין מקצועי, מנוסה, חכם ומיומן, אפשר בהחלט להגיע לפשרה שתהיה מקובלת על שני הצדדים והם ישובו לחיות באהבה ובשלום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ליווי משפטי ברשלנות רפואית
כאשר רופא או כל בעל מקצוע אחר בתחום הרפואה מתרשל בתפקידו, מדובר על דבר חמור הרבה יותר מאשר בכל מקצוע...
קרא עוד »
נוב 16, 2021
עורך דין פלילי בנתניה, מתי נזדקק לשירותיו?
בעיר החוף השוקקת נתניה זורח מגדלור של תקווה למי שמתמודד עם אתגרים משפטיים ומחפשי צדק- עורך דין פלילי....
קרא עוד »
יונ 17, 2023
עורך דין תאונות עבודה
עובדים אשר נפגעו בתאונת עבודה, צריכים לתבוע ברוב המקרים כמה גורמים ולכן עדיף שייעזרו בעורך דין אשר...
קרא עוד »
מאי 06, 2020