עריכת צוואה הוגנת – איך עושים זאת?

עורך דין להכנת צוואה

כל אדם שמעוניין לשלוט על חלוקת הרכוש שלו לאחר מותו ניצב מול צורך לערוך צוואה. כאן עומדים לרשותו נותני שירות – עורך דין או נוטריון. הללו יכולים לסייע לו במהלך הכתיבה, בקבלת ההחלטות, בהעלאה על הכתב בצורה נאותה, וכמובן – בחתימה ונתינת ממד משפטי למסמך.

אך לא פעם מתמודדים אנשים עם דילמות בעניין. הם מעוניינים לתת ציווי ביחס לרכוש שלהם, ולהיות הוגנים כלפי היורשים שלהם. לא תמיד זה קל ולא תמיד זה פשוט. לא פעם מתמודדים אנשים עם נתונים מגוונים ולא ממש יודעים מה נכון להם לעשות בעניין חלוקת הירושה.

לקבל ייעוץ מקצועי מעורכי דין

הצעד החכם והמומלץ הינו לפנות אל עורך דין עבור עריכת צוואה הוגנת. עורך דין שמציע מענה בתחום עריכת צוואות הוגנות מכיר את התחום היטב, הוא בקיא בו ומכיר לא מעט שיטות חלוקה. כמו כן הוא נחשף במהלך עבודתו בצוואות רבות, במשפחות ומרקמים שונים, ברצונות מגוונים של מצווים וכן הלאה.

כל זה מספק לו את הידע ואת ההבנה, והוא מסוגל לערוך צוואה הוגנת בצורה רשמית ומסודרת ללא ספקות וחוסר בהירות. כך שאם הנכם מעוניינים להיות בטוחים שאתם עורכים צוואה הוגנת, ולא מדירים אף אחד מהירושה שלכם, כדאי להיעזר בעורך דין לעניין זה.

להתייעץ ולקבל הכוונה

במידה והנכם מעוניינים לקבל הכוונה לעניין עריכת צוואה הוגנת חשוב לציין זאת בפני עורך הדין. שכן לא מעט אנשים פונים לנוטריון או לעורך הדין רק במטרה לחתום על הצוואה ולתת לה ממד משפטי. אך כמובן שאם ברצונכם לקבל ייעוץ והכוונה לעניין עריכת צוואה הוגנת תוכלו לקבל מענה לעניין זה, כל זאת תוך התאמה מלאה לרצונכם, למרקם המשפחתי שלכם ועוד.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים נתן לקבל באתר של עורך דין ליאור ביבי!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חברת ביטוח דחתה תביעת סיעוד? יש מה לעשות
מי שמבוטח בביטוח לאומי או בביטוח פרטי, רוצה לחשוב כי סכומי הכסף שהוא מפקיד בכול חודש - שמתגלגלים לידיו...
קרא עוד »
דצמ 27, 2019
איך בוחרים עורך דין לחדלות פרעון
במקרה של חדלות פירעון, עורכי דין נתפסים לרוב כמומחים. יש להם ידע וניסיון רב בדיני חדלות פירעון. אבל...
קרא עוד »
ספט 06, 2022
מחיר תמלול
אנשים רבים מתעניינים היום בתחום של מחיר תמלול, מכיוון שכל אחד עלול להזדקק לשירותי תמלול מקצועיים...
קרא עוד »
ינו 11, 2022