משכנתא למסורבים

סירוב בבנק זה לא דבר נעים אך לשמחתכם בדרך כלל יהיה משהו לעשות כנגד זה. אי אפשר לשכנע את הבנק לתת לכם משכנתא רגילה אם אתם כבר בגיל מבוגר והבנק מרגיש שלא שווה ליטול אתכם את הסיכון של משכנתא רגילה, אבל אם יש לכם או להורים שלכם נכס תוכלו לקבל משכנתא למסורבים, קבלו מידע באתר https://www.financim.co.il. כלומר משכנתא גם במידה והבנק מסרב לתת לכם הלוואה רגילה. זה יכול לקרות כדירוג האשראי שלכם נפגע כתוצאה מתקופה כלכלית לא פשוטה, פיטורים מפתיעים מהעבודה, הוצאות מפתיעות שגרמו להחזרי תשלומים בחשבון ואפילו לחשבונות מוגבלים. במקרה כזה האופציה היחידה היא ליטול משכנתא הפוכה כחלק מערך של נכס קיים.

משכנתא למסורבים בעת קושי כלכלי:

מצב כלכלי לא פשוט יכול לפקוד כל אדם ומשפחה ממוצעים. מרבית הפנסיונרים במדינת ישראל לצערנו חיים בתנאי מחיה צנועים למדיי ורבים מאותם אנשים אולי התרגלו לאורך השנים לרמת חיים מסוימת שלא יכלו לשמור עליה עם העלייה בגיל והיציאה לפנסיה. כאמור ניתן יהיה לקבל משכנתא הפוכה עד 50% מערך הנכס מבלי הצורך לשלם אותה חודש בחודשו. הריבית תצטבר ואם לא תבחרו לשלם לכל הפחות את הריבית בכל חודש אז כמובן שסכום הקרן יגדל אולם היורשים יוכלו לשלם את המשכנתא לאחר מכן על ידי מכירת הנכס או החזר באמצעות הון עצמאי או נטילת המשכנתא על עצמם כמשכנתא רגילה.

כדאי לשים לב לעלויות נוספות:

משכנתא למסורבים לא ניתנת כל כך בקלות. אם יש לכם נכס זה כמובן יפתור לכם את בעיית הדרישות אולם כדאי לקחת בחשבון שיש עלויות נוספות שצריך לקחת בחשבון, קבלו ייעוץ באתר פרץ פיננסים. כך למשל הבנק עשוי לבנק שמאי להערכת הנכס וכמובן לגבות לכם עמלה על פתיחת תיק. זה עשוי להגיע לאלפי שקלים לכל אחד מאלה. 

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?