אושן רילוקיישן

אז יצאתם באופן זמני למדינה אחרת, אם לצורך לימודים, עבודה או לכל מטרה אחרת ואתם מתכוונים לחזור לארץ? יש לכך כמה היבטים שחשוב לשים עליהם עין ולבחון את יעילותם. אושן רילוקיישן תעשה לנו סדר בדברים.

אושן רילוקיישן 

רבים מהישראלים אוהבים לטוס למדינות אחרות כדי לנסות בהן את הצלחתם בתחומים רבים. בין אם זה למצוא אישה או לחפש עבודה או לפתוח עסק.. לא חסרות הסיבות לכך שישראלים רבים מעתיקים את מקום מגורם לחו"ל. השאלה היא מה קורה כאשר תחזרו לארץ.

במקרים רבים, אנשים שעזבו את הארץ לא תמיד יודעים את הכללים המחייבים אותם בעת החזרה לארץ, כי יש לכך יתרונות רבים שמשרד הקליטה יכול לעזור בהם. אם זה סיוע בשכר הדירה או כל סיוע אחר.

איך תושב חוזר מקבל את הסיוע של משרד העלייה והקליטה? 

כדי שתוכלו לקבוע את מעמדכם כתושב חוזר, בעבר הייתם צריכים לגשת לאחד ממשרדי העלייה והקליטה באזור מגוריכם ולפנות ליועץ תיעוד וזכאות, מיד עם שובכם.

בני הזוג החוזרים, היו צריכים להגיע יחד ולהביא עמם את תעודות הזהות והדרכונים של כל בני המשפחה. היום, רשות המיסים בישראל פתחה את האפשרות להרשמה אונליין וניתן לעשות זאת באתר או באושן רילוקיישן. קראו גם על זכויות תושב חוזר בביטוח לאומי.

עלות רילוקיישן 

מעבר דירה, יכול להיות דבר יקר, וזה אחד החסרונות הגדולים של העברת עסק לחו"ל. אולי יש לכם גם בית למכור, אבל עדיין תצטרכו מקום מגורים בעיר החדשה שלכם. תוציאו כסף בנסיעה לעיר מראש ובחיפוש אחר בית חדש. 

אתם עשויים להחליט לגור בבית מלון עד שהבית שלכם יימכר, מה שעלול לעלות לכם אלפי שקלים. בעת מעבר דירה, בדקו איזו מדיניות יש לחברה שלכם לגבי הוצאות הובלה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באילו מקרים נצטרך עורך דין תעבורה
ישנם כל כך הרבה מצבים שבהם נצטרך עורך דין תעבורה. בין אם זה בגלל דו"ח חניה שלא באמת הגיע לנו, או חלילה...
קרא עוד »
אוג 10, 2020
גירושין ברבנות – מה צריך לדעת על פתיחת תיק גירושין
אחד הרגעים הקשים ביותר בחייהם של כל בני זוג, הוא הרגע בו הם מחליטים לפרק את החבילה ולהתגרש. אף זוג נשוי...
קרא עוד »
מרץ 05, 2021
עורך דין ירושות
עורך דין ירושות יכול לסייע לכל אדם אשר זקוק לייעוץ משפטי בתחום. חשוב להבין כי כל אחד זכאי לערוך את...
קרא עוד »
ינו 18, 2021