עורך דין ארנונה –איך הוא יכול לעזור לנו וכיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר שאנחנו נדרשים לבצע, בין אם אנחנו בעלי הנכס ומשתמשים בו ובין אם אנחנו שוכרים נכס מבעליו, היא הוצאה על ארנונה. מדובר על תשלום יש לשלם פעם בחודשיים לרשות המקומית בה נמצא הנכס, וזה מוגדר כמס על השירותים שאנחנו מקבלים מהרשות. 

תשלומי הארנונה הם קבועים, ויכולים להשתנות רק בהחלטה של המדינה. יחד עם זאת, בלא מעט מקרים אנחנו יכולים לקבל הטבות, הנחות וזיכויים שיפחיתו באופן משמעותי את העלויות. במקרים אלו כמו במקרים אחרים, מי שיכול לעזור לנו הוא עורך דין המתמחה בכל מה שקשור לנושא של ארנונה, בין אם זה למבנה פרטי ובין אם זה למבנה מסחרי, עסקי או אחר.

עורך דין ארנונה יכול לספק לנו את כל המידע שאנחנו צריכים, לייעץ לנו וכמובן הוא יכול לעזור לנו להתמודד עם בעיות שונות, כמו למשל, חיוב לא נכון, חיוב לא חוקי, אי קבלת פטור או זיכוי בהתאם לחוק, מקרים של אפליה ועוד. הוא יבחן את המקרה שלפניו ואז יחליט האם וכיצד הוא יכול לעזור לנו. 

איך בוחרים עורך דין ארנונה?

בשביל לבחור עורך דין ארנונה בצורה נכונה, צריך לבחון כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על תהליך הבחירה. ראשית, הניסיון שעומד לרשותו כעורך דין ועד כמה הוא מתמחה בתחום זה באופן ספציפי. אפשר ללמוד על כך על פי מספר השנים שהוא עוסק בתחום וכן על פי המקרים בהם הוא עסק. 

שנית, יש לבחון באילו דרכים הוא יכול לעזור לנו בשביל שנוכל להתמודד עם הבעיה בצורה מושכלת ונכונה. חשוב שאנחנו נדע איך אפשר להיעזר בו בשביל לקבל את השירות הטוב ביותר. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרכון ספרדי ללא עורך דין, אומרים שאפשרי
לא מעט יהודים מכל רחבי הארץ בוחרים להוציא דרכון ספרדי בשנים האחרונות בשל העובדה כי חל שינוי משמעותי...
קרא עוד »
דצמ 05, 2019
צו הריסה מנהלי – אפשר לבטל אותו
דעו לכם כי גם לאחר שהוגש צו הריסה מנהלי, יש דרך לבטל אותו. כל שצריך לעשות זה לפנות אל בית המשפט בעזרת...
קרא עוד »
מאי 04, 2022
לוגו לעורך דין
לוגו עורך הדין הוא הסמל של מקצוע עריכת הדין ועורכי הדין מפורסמים מאוד בעולם. הלוגו משמש לייצוג עורך...
קרא עוד »
יונ 15, 2022