עורך דין ארנונה –איך הוא יכול לעזור לנו וכיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר שאנחנו נדרשים לבצע, בין אם אנחנו בעלי הנכס ומשתמשים בו ובין אם אנחנו שוכרים נכס מבעליו, היא הוצאה על ארנונה. מדובר על תשלום יש לשלם פעם בחודשיים לרשות המקומית בה נמצא הנכס, וזה מוגדר כמס על השירותים שאנחנו מקבלים מהרשות. 

תשלומי הארנונה הם קבועים, ויכולים להשתנות רק בהחלטה של המדינה. יחד עם זאת, בלא מעט מקרים אנחנו יכולים לקבל הטבות, הנחות וזיכויים שיפחיתו באופן משמעותי את העלויות. במקרים אלו כמו במקרים אחרים, מי שיכול לעזור לנו הוא עורך דין המתמחה בכל מה שקשור לנושא של ארנונה, בין אם זה למבנה פרטי ובין אם זה למבנה מסחרי, עסקי או אחר.

עורך דין ארנונה יכול לספק לנו את כל המידע שאנחנו צריכים, לייעץ לנו וכמובן הוא יכול לעזור לנו להתמודד עם בעיות שונות, כמו למשל, חיוב לא נכון, חיוב לא חוקי, אי קבלת פטור או זיכוי בהתאם לחוק, מקרים של אפליה ועוד. הוא יבחן את המקרה שלפניו ואז יחליט האם וכיצד הוא יכול לעזור לנו. 

איך בוחרים עורך דין ארנונה?

בשביל לבחור עורך דין ארנונה בצורה נכונה, צריך לבחון כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על תהליך הבחירה. ראשית, הניסיון שעומד לרשותו כעורך דין ועד כמה הוא מתמחה בתחום זה באופן ספציפי. אפשר ללמוד על כך על פי מספר השנים שהוא עוסק בתחום וכן על פי המקרים בהם הוא עסק. 

שנית, יש לבחון באילו דרכים הוא יכול לעזור לנו בשביל שנוכל להתמודד עם הבעיה בצורה מושכלת ונכונה. חשוב שאנחנו נדע איך אפשר להיעזר בו בשביל לקבל את השירות הטוב ביותר. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דברים שחשוב לדעת על חוק הסיעוד
חוק הסיעוד נועד להקל על אנשים אשר הגיעו למצב אשר בו הם זקוקים לסיוע לצורך ביצוע הפעולות השגרתיות...
קרא עוד »
אוק 29, 2019
עורך דין ברמת גן
לקוחות רבים מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין שמשרדו ממוקם בסמוך לביתם או למשרדם כדי ליצור...
קרא עוד »
אוק 11, 2019
עורך דין מומחה לדיני אינטרנט – באילו מקרים יוכל לסייע?
מקרים כדוגמת הפרת זכויות יוצרים, תביעה בגין לשון הרע ואף ביצוע של פעולות זדוניות דרך המחשב יכולים...
קרא עוד »
ספט 29, 2020