מתי תצטרכו עורך דין מקרקעין?

עורך דין מקרקעין

הידעתם כי פעולות במקרקעין זו אחת הפעולות הסבוכות ביותר שעורך דין מבצע? כאשר אדם מן היישוב חושב על עסקאות מקרקעין הוא חושב כי מדובר בהליך פשוט וקל שלא דורש מאמץ רב ושבסך הכול מדובר בבירוקרטיה שקל מאוד לבצע. אך האמת היא שונה לחלוטין ועסקאות מקרקעין הן מאוד סבוכות ויש לקחת בהן הרבה מאוד משתנים ולבצע את העסקה על הצד הטוב ביותר. העסקה הנפוצה ביותר במקרקעין היא כמובן קניית בית ואין ספק כי במקרה כזה יש לפנות אל עורך דין בני ברק או בכל עיר אחרת המתמחה בעסקאות אלו. אך גם כאשר אנחנו שוכרים נכס לתקופה ארוכה, קונים קרקע, מנסים לשנות את הייעוד של קרקע מסוימת או מבצעים עסקת קומבינציה אנחנו צריכים לקחת בחשבון את העובדה כי נצטרך לפנות אל עורך דין מקרקעין.

מהו הדבר החשוב ביותר שעליו אני צריך לחשוב כאשר אני בוחר עו"ד?

יש הרבה מאוד עורכי דין בארץ ואנו צריכים להיות בטוחים כי נבחר את העורך דין הטוב ביותר. אם כן כיצד נבטיח כי נבחר עורך דין בני ברק ברמה הגבוהה ביותר שיש? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? אלו הן שאלות חשובות ביותר שאנו חייבים לתת עליהן את הדעת. אין כיום ספק שכאשר אנחנו באים לבחור עורך דין אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שלו ולא סתם את הניסיון אלא את הניסיון בעסקאות מקרקעין. עליכם להבין שככל שהעורך דין יותר מנוסה כך סביר להניח כי הוא יבצע עבודה יותר טובה וזהו משהו שיש לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק לפני הבחירה בעו"ד.

מדוע עדיף לבחור עו"ד יחיד ולא עו"ד ממשרד גדול?

עליכם לקחת בחשבון כי פעמים רבות עדיף בהרבה לבחור עו"ד העובד לבד במשרד ולא עורך דין ממשרד גדול. עורך דין העובד במשרד יחיד ייתן לכם שירות הרבה יותר טוב וייתן את מלוא תשומת הלב אליכם וזהו יתרון גדול כאשר אנחנו מדברים על עסקת מקרקעין ובכלל על כל פעולה שאנו צריכים לעשות עם עורך דין.

עוד פרטים תוכלו למצוא באתר של עו"ד יצחק גולדשטיין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עריכת צוואה הוגנת – איך עושים זאת?
כל אדם שמעוניין לשלוט על חלוקת הרכוש שלו לאחר מותו ניצב מול צורך לערוך צוואה. כאן עומדים לרשותו נותני...
קרא עוד »
פבר 04, 2021
מהו הסכם בוררות?
כשאנו שומעים את המילה 'בוררות' אנו מיד נסחפים לפנטזיה אודות סרטי מאפיה ופשע, או אולי חושבים על העולם...
קרא עוד »
יול 27, 2020
עורך דין מקרקעין – ככה סוגרים עסקה בצורה נכונה
כשאנחנו מעוניינים לעשות עסקת מקרקעין, בין אם אנחנו הצד המוכר או הצד הקונה, בין אם מדובר בעסקה של נדל"ן...
קרא עוד »
אפר 04, 2021