חברת ביטוח דחתה תביעת סיעוד? יש מה לעשות

עו"ד מיסים – מה הופך אותו למומחה

כנראה שכל אדם שלישי בארץ, איפשהו באחת הצמתים בחיים שלו יצטרך את שירותיו של עו"ד מיסים כזה או אחר. זה יכול להיות לייעוץ בלבד, וכמובן לצורך ייצוג בבית משפט. אז מה הופך אותו למומחה?

עו"ד מיסים – מה הופך אותו למומחה

לעתים קרובות אומרים שרק שני דברים בחיים הם בטוחים: מוות ומיסים. עורכי הדין במיסוי משקיעים את זמנם בניסיון להקל על העומסים הכספיים הקשורים לשניהם. 

עבור יחידים, עורכי דין מיסים משתמשים בנאמנויות, מתנות ומבנים שונים לתכנון מיסים בכדי להפחית את הנטל של מיסים על הכנסה ומיסי עזבון, והם מסייעים בתכנון אסטרטגיות השקעה. 

עבור עסקים קטנים ותאגידים, עורכי דין למיסוי בינלאומי משתמשים גם במבנים שונים כדי להקל על נטל המיסים – בדרך כלל בהקשר של מבנה ארגוני תכנון (למשל, שותפות או תאגיד) וקביעת השלכות המס של החלטות ועסקאות פיננסיות. 

עו"ד מיסים – קוד המס 

כל החלטה פיננסית שמתקבלת על ידי תאגיד, ממימון חוב ועד פחת נכסים, חייבת להיות כרוכה בשיקול השפעות קוד המס.

הרעיון הבסיסי של המיסוי הוא פשוט: הטלת חובה כלכלית על יחידים וחברות כדי לממן את השירותים הרבים שמספקת הממשלה, כולל בניית בתי ספר וכבישים, אבטחת ההגנה הלאומית ומתן שירותים חברתיים. 

סוגי מיסים הקיימים בישראל

מגוון המיסים שיש לנו – ברמה הלאומית, הממלכתית והעירונית – והמגוון הרחב של פעילויות החייבות במס (כמו גם מגוון הפעילויות הפטור ממיסוי) הופכים לתחום מורכב להפליא של החוק. 

עורכי דין בתחום המיסים, מסייעים ללקוחותיהם לנווט בחוקים הטכניים ביותר המרכיבים את חוקי המס שלנו. עורכי דין למיסים, עובדים במגוון רחב של תחומים, כאשר חלקם מתוארים להלן.
מוזמנים להתייעץ עם איתן אסנפי, עורך דין מומחה בתחום המיסים.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין

אפשר לומר בוודאות כי בשנים האחרונות תחום הנדל"ן פורח. לא מעט אנשים רוכשים דירות להשקעה וכך מייצרים רווחים מדמי השכירות. כיום תחום הנדל"ן הוא בין

קרא עוד »
עורך דין ירושות

עורך דין ירושות

עורך דין ירושות יכול לסייע לכל אדם אשר זקוק לייעוץ משפטי בתחום. חשוב להבין כי כל אחד זכאי לערוך את הצוואה שלו, על מנת להחליט

קרא עוד »