עורך דין מיסים – כיצד הוא יכול לעזור לנו?

אחד הנושאים הסבוכים ביותר שקיימים ואנחנו צריכים להתמודד איתם, הם מסים. מי שאיננו מתעסק בכך באופן מקצועי, יומיומי, סביר להניח שיהיה לו מאוד קשה להבין את המשמעות והכוונה, יהיה לו מאוד קשה להבין מה בדיוק הרשויות רוצות ממנו וכיצד הוא יכול לנהל את כל תשלום והסדרי המסים שלו בצורה נכונה מבלי לעבור על החוק, אפילו בתום לב. 

לכן לא פעם, גם אנשים שאינם עוברים על החוק בכוונה נדרשים לשירותיו של עורך דין מיסים שיוכל לעזור להם, בין אם זה בשביל להימנע מביצוע עבירות ובין אם זה בשביל להתמודד עם טענות שהם אכן עברו על החוק. עורך דין מיסים יכול לעזור הן לאנשים פרטיים והן לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים. 

בדומה ליועץ מס, רואי חשבון וגורמי מקצוע אחרים, הרי שגם עורך דין מיסים מתמחה באופן מסוים בכל התחום של המיסים, אך הוא מכיר את התחום מהצד המשפטי שלהם. 

כיצד הוא יכול לעזור לנו?

נניח ואנחנו מבצעים עסקה מסוימת, על מנת שנוכל להסדיר את כל נושא תשלום המיסים בשביל לא לשלם יותר מדי ובשביל שלא נעבור על החוק, אנחנו יכולים להיעזר בשירותיו. הוא יוודא שכל צעד שאנחנו מבצעים הוא חוקי ואיננו נחשב לעבירה על החוק. 

מעבר לכך, עורך דין מע"מ ומיסים יכול לעזור, אם חס וחלילה קיים חשש שאנחנו עברנו על החוק, ביצענו עבירה ורשויות המס מבקשות לפתוח נגדנו בחקירה ומאשימות אותנו בטענה כזו או אחרת. 

ייתכן מאוד ואם נגלה שאכן ביצענו עבירה, אז הוא יכול לעזור לנו להגיע להסדר עם הרשויות, כך שנוכל להחזיר את הכסף ולא לקבל עונש מאסר או כל עונש אחר שיכול לפגוע בנו. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תאונות דרכים – כל בן אדם יחווה תאונת דרכים איך להתמודד
אף אחד לא יכול באמת להתכונן לתאונת דרכים. בזמן שאנחנו נוהגים, אנחנו אומנם עושים את המירב כדי לא להקל...
קרא עוד »
ינו 14, 2020
חקירות מצ"ח
לא מעט חיילים מוצאים את עצמם באמצע חקירות מצ"ח, או במילים אחרות- חקירות המתבצעות על ידי המשטרה הצבאית...
קרא עוד »
יונ 30, 2020
עורך דין ליטיגציה – תבחרו נכון
כאשר אתם עומדים לבחור עורך דין ליטיגציה לצורך תביעות וייצוג בבית המשפט, עליכם לבחור אחד בתבונה ולשים...
קרא עוד »
אוק 15, 2021