מי זכאי להחזר מס?

מי זכאי להחזר מס

לא כל כך בטוחים האם מגיע לכם לקבל החזר מס ורוצים לדעת מי זכאי להחזר מס? אפשר לומר שאם אתם רוצים לקבל לכך תשובה ברורה, אז אתם יכולים פשוט ללכת על האפשרות הפשוטה וליצור קשר עם רואה חשבון שיבחן את המקרה האישי שלכם.

בכל אופן, המקרים הנפוצים שבהם שכירים זכאים לקבל החזר מס הם כאשר הם הפסיקו לעבוד לאורך שנת המס שלהם. מקרה אחר יכול להיות כאשר הסטטוס המשפחתי שונה. בכל אופן, תמיד רצוי לברר עם רואה החשבון את כל הפרטים הדרושים על מנת לדעת מה מגיע לכם.

איך ניתן להגיש את הבקשה?

שכירים שזכאים לקבל החזר מס יכולים להגיש בקשה באמצעות טופס 135. הם יכולים למלא אותו באופן עצמאי או בסיוע של רואה חשבון. כמובן שמומלץ להיעזר במומחה, שכן כך ניתן להיות בטוחים שהטופס ממולא בדיוק כפי שדורשים ברשות המיסים ושלא יהיו טעויות כאלה או אחרות.

אם אתם רוצים להגיש את הבקשה, אתם יכולים לבחור בשירות אונליין שיהפוך את זה להרבה יותר פשוט בשבילכם. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לעשות במידה ואתם רוצים להקל על עצמכם ולדעת בוודאות שאתם עושים את הדבר הנכון ופשוט לא מתפשרים על ההחלטות שלכם במישור הזה. רואה חשבון יהפוך את הגשת הבקשה להרבה יותר פשוטה.

אל תוותרו על הכסף שמגיע לכם

אם מגיע לכם לקבל החזר מס, אל תוותרו על הכסף הזה ופשוט צרו קשר עם רואה חשבון שיוכל למלא עבורכם את טופס 135 כבר בזמן הקרוב. בתוך זמן קצר הוא יוכל להגיש את הבקשה, ורק תצטרכו להמתין עד 120 יום להעברה הבנקאית של הכסף שמגיע לכם דרך רשות המיסים. זה הזמן להתחיל לברר זאת עם רואה החשבון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין תאונות עבודה
עובדים אשר נפגעו בתאונת עבודה, צריכים לתבוע ברוב המקרים כמה גורמים ולכן עדיף שייעזרו בעורך דין אשר...
קרא עוד »
מאי 06, 2020
רן שריר – חברת יח"צ לעורכי דין – מדוע משתלם לעבוד איתו?
בישראל, ישנם לא מעט חברות ואנשים שמתעסקים ביח"צ. תחום זה הפך להיות מאוד פופולארי בעשרים-שלושים שנה...
קרא עוד »
אוק 26, 2020
במה עוסק משפט מנהלי
משפט מנהלי הוא ענף במשפט, העוסק בתפקידים המנהליים של הממשלה. הוא מורכב בדרך כלל הן ממשפט אזרחי והן...
קרא עוד »
אוק 12, 2022