מי זכאי להחזר מס

מי זכאי להחזר מס?

לא כל כך בטוחים האם מגיע לכם לקבל החזר מס ורוצים לדעת מי זכאי להחזר מס? אפשר לומר שאם אתם רוצים לקבל לכך תשובה ברורה, אז אתם יכולים פשוט ללכת על האפשרות הפשוטה וליצור קשר עם רואה חשבון שיבחן את המקרה האישי שלכם.

בכל אופן, המקרים הנפוצים שבהם שכירים זכאים לקבל החזר מס הם כאשר הם הפסיקו לעבוד לאורך שנת המס שלהם. מקרה אחר יכול להיות כאשר הסטטוס המשפחתי שונה. בכל אופן, תמיד רצוי לברר עם רואה החשבון את כל הפרטים הדרושים על מנת לדעת מה מגיע לכם.

איך ניתן להגיש את הבקשה?

שכירים שזכאים לקבל החזר מס יכולים להגיש בקשה באמצעות טופס 135. הם יכולים למלא אותו באופן עצמאי או בסיוע של רואה חשבון. כמובן שמומלץ להיעזר במומחה, שכן כך ניתן להיות בטוחים שהטופס ממולא בדיוק כפי שדורשים ברשות המיסים ושלא יהיו טעויות כאלה או אחרות.

אם אתם רוצים להגיש את הבקשה, אתם יכולים לבחור בשירות אונליין שיהפוך את זה להרבה יותר פשוט בשבילכם. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לעשות במידה ואתם רוצים להקל על עצמכם ולדעת בוודאות שאתם עושים את הדבר הנכון ופשוט לא מתפשרים על ההחלטות שלכם במישור הזה. רואה חשבון יהפוך את הגשת הבקשה להרבה יותר פשוטה.

אל תוותרו על הכסף שמגיע לכם

אם מגיע לכם לקבל החזר מס, אל תוותרו על הכסף הזה ופשוט צרו קשר עם רואה חשבון שיוכל למלא עבורכם את טופס 135 כבר בזמן הקרוב. בתוך זמן קצר הוא יוכל להגיש את הבקשה, ורק תצטרכו להמתין עד 120 יום להעברה הבנקאית של הכסף שמגיע לכם דרך רשות המיסים. זה הזמן להתחיל לברר זאת עם רואה החשבון.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?

ייעוץ זוגי ברחובות

ייעוץ זוגי הוא מונח שנמצא בחדשות לא מעט זמן. זהו תהליך של עזרה לזוגות לפתור את בעיות היחסים שלהם. ייעוץ זוגי הוא נושא מעניין כי

קרא עוד »