אשרת כניסה לישראל

איך לקבל אשרת כניסה לישראל?

מדינת ישראל, כמו כל מדינה אחרת בעולם, מבקשת לשמור על הגבולות שלה ולכן מאשרת כניסתם של תיירים על פי חוקים וכללים מסוימים בלבד וזאת בעזרת ויזת תייר מיוחדת. מטרתה של ויזת הכניסה או אשרת הכניסה היא למנוע את כניסתם של אנשים זרים שאינם רצויים בגבולותיה של המדינה. בנושא זה מטפלת רשות ההגירה שהינה חלק ממשרד הפנים.

כל מה שצריך לדעת על אשרת כניסה לישראל

מידי שנה מבקרים בישראל מספר רב של תיירים, על מנת לקבל אשרת כניסה לארץ יש לבצע מספר פעולות חשובות.
תחילה יש להגיש בקשה מסודרת לקבלת אשרת כניסה לישראל . במקרים מסוימים בהם לא קיים קונסול במדינה או בעקבות בעיה ספציפית לא תתאפשר הגשת בקשה במקום המגורים, במקרים מעין אלו ניתן להגיש את הבקשה לא בישראל אלא בארצו של התייר.

את הבקשה יבחנו במשרד ההגירה והאוכלוסין בהתאם לעמידה במספר תנאים חשובים. במקרים בהם יתגלה כי התייר שהה במדינה באופן לא חוקי בעבר לא תתאפשר חזרתו ארצה. אל הבקשה יש לצרף מספר מסמכים רלוונטיים כגון צילום תעודת זהות, דרכון וכן כתב התחייבות על כך שהמזמין אכן יצא מהארץ בתאריך המיועד. רק עמידה בכל התנאים ההכרחיים תאפשר את קבלת האשרה המיוחלת לזמן קצוב. האישור יעבור אל הקונסוליה הישראלית אשר יעדכנו כי המזמין אכן יכול להיכנס ארצה.

תהליך קבלת אשרה

תהליך קבלת אשרת כניסה אינו תהליך פשוט והוא דורש מסמכים רבים וסבלנות רבה. חושב מאוד להמציא את כל המסמכים הנדרשים ולבצע את כל שלבי התהליך בצורה המדויקת ביותר שכן כל טעות עלולה להשפיע על החלטת הוועדה. במקרים מעין אלו מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין משרד הפנים המתמחה בנושא אשר יאפשר לתהליך לעבור ללא קשיים מיותרים.

> קראו על תפקידו של עורך דין הסדרת מעמד

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?

חוק אשראי הוגן

הלוואה היא עסקה פיננסית המאפשרת לצד אחד ללוות כסף מאחר ובדרך כלל מוחזרת בריבית. עם הפופולריות הגוברת של פלטפורמות מימון המונים והלוואות עמית לעמית, חשוב

קרא עוד »

עורך דין הוצאה לפועל

להלן היתרונות העיקריים של שימוש באיש מקצוע כמו עו"ד הוצאה לפועל שיכול להסיר את הדאגות הפיננסיות שלך מעיקולים ממתינים: איש מקצוע שיוכל להסיר את הדאגות

קרא עוד »