על החולשות שבמסחר במטבע דיגיטלי

אם אתם רוצים להתחיל לסחור במטבע דיגיטלי, עליכם להבין מעט רקע. זאת כמובן חוץ מהידע שאמור להיות לכם בתחום עצמו כדי לא לעשות שגיאות קריטיות. 

עולם המטבעות הדיגיטליים הוא אחד המרתקים, ללא ספק. אבל תתייחסו לזה כמו שוק ההון, מי שלא יודע להשקיע, השוק אוכל אותו. כן, אין מילה יותר עדינה כדי להגדיר את זה. 

כאשר תתחילו לחקור את השוק, תראו מיד שנוכחותם של המטבעות הדיגיטליים בעולמנו הם קצת מוזרים. הם הגיעו משום מקום וכבשו את השוק בסערה. הם חווים עליות וירידות ללא הרף והעתיד שלהם? לא ברור. 

אז הנה כמה עובדות על החולשות במסחר דיגיטלי. המשיכו לקרוא כדי לדעת. להמשך קריאה היכנסו לכתבה https://www.calcalist.co.il/home/0,7340,L-3704-208195,00.html

על החולשות שבמסחר מטבעות דיגיטליים:

מהו המבנה הבסיסי של המסחר במטבעות דיגיטליים? אתם קונים היום חלק במטבע מסוים בתקווה שעם הזמן הערך שלו יעלה, תוכלו למכור אותו שוב ואז להרוויח את ההפרש.

זו הסיבה שמי שקנה את מטבע הביטקוין כאשר הוא יצא, הרוויח מיליונים נכון לנקודת הזמן הנוכחית. הוא פשוט עשה את זה מוקדם יותר מכם. 

אם להסתכל על גרף הזמן, גם לכם יש סיכוי לא רע להיות מרוויחים גדולים מהמטבעות הדיגיטליים. למה? משום שיחסית לעולם, המטבע נמצא ממש בהתחלה שלו. אם זה יתפוס ברוב המדינות כנראה זה יהיה הדבר הבא ואז השווי של המטבע הזה ירקיע שחקים. הוא כנראה יהיה המטבע היקר בעולם.

אבל, וזה האבל הגדול, לא ברור לאן הספינה שטה. בתקופת הקורונה המטבעות צנחו לשפל היסטורי ומנגד, תקופה קצרה לאחר מכן זינקו שוב לעלייה המרשימה שלהם ביותר אי פעם. אז המילה יציבות עדיין זרה למטבע, אבל מי יודע אולי בעתיד, כולנו נשתמש בזה. להמידע נוסף היכנסו לביטס אוף גולד

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שאיבת שומן – כל מה שאתם צריכים לדעת
בעבר חיו אנשים מאוכל שהם ליקטו ואספו ביער או בערבות. לאחר מכן התרחשה המהפכה החקלאית ואנשים חיו מגידול...
קרא עוד »
דצמ 11, 2018
עורך דין הוצאה לפועל
עורכי דין הוצאה לפועל הם עורכי דין אשר נשכרים לסייע לחברות לבצע ולנהל ביעילות את ההיבטים המשפטיים של...
קרא עוד »
יול 02, 2022
אל תוותרו לביטוח הסיעודי – הגישו תביעה למימוש זכויותיכם
רוצים לממש את הזכויות שלכם ולדעת שאתם עושים את זה בדרך הנכונה וכך שיתאפשר לכם למצות את הזכויות שלכם...
קרא עוד »
ספט 16, 2021