מה זה רשם הקבלנים?

מה זה רשם הקבלנים והאם זה חובה לכל קבלן?

רשם הקבלנים הוא הגוף שאחראי לאחד את כל הקבלנים המורשים במדינה. מה זה קבלן מורשה ולמה הוא בכלל צריך להיות כזה?

אז נתחיל בזה שבעסקי הבנייה יש ענפים רבים. יש קבלן שיודע לבצע שלד לבניין עד 4 קומות ויש קבלן שמתמחה בעבודות של חיפוי. כשקבלן מקבל מכם עבודה הוא למעשה מתחייב לדאוג לכל מה שתצטרכו עד שתראו את התוצאה קיימת מול העיניים שלכם. הוא לוקח את העבודה והאחריות עליה ועל כך הוא מקבל את שכרו.

אבל האם זה באמת חובה לכל קבלן להצטרף אל מאגר רשם הקבלנים? מה תוכלו להרוויח מזה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

רשם הקבלנים:

רשם הקבלנים הוא גוף מטעם המדינה שמאגד את כל הקבלנים. הסיבה ליצירת גוף זה היא ראשית שירות לציבור. כאשר אתם רוצים לבנות את הבית שלכם, אתם רוצים לוודא שהקבלן שלכם אכן מקצועי בתחומו ויודע לעשות את מה שאתם רוצים.

בשוק ישנם הרבה קבלנים לא מקצועיים, כאלו שעבדו בשיפוצים והחליטו שאם הם יודעים לבנות הם כנראה גם יכולים להיות קבלנים. אולם קבלנים שרשומים ברשם הקבלנים זה מוכיח עליהם דבר או שניים.

מבחינת הקבלן, המשמעות של להיות רשום במאגר רשם הקבלנים אומרת שהוא יכול לקבל פרויקטים גדולים יותר מבחינה כספית וכמו כן, הוא יכול להשתתף במכרזים מטעם המדינה.

אז האם כדאי להירשם? אם אתם קבלנים בתחילת הדרך, זה לא משהו שתצטרכו למהר לעשות אותו, אולם אם אתם רוצים להתקדם לכיוון פרויקטים גדולים ורווחיים יותר, מה שנקרא "הכסף הגדול", תרצו בוודאי להגיש הצעה למכרזים מטעם המדינה ובשביל זה תצטרכו להיות רשומים ברשם הקבלנים כדי שתוכלו להגיש הצעה.

> קראו גם על רישום קבלן רשום!

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

אובדן כושר עבודה

אובדן כושר עבודה

אדם שהגיע לאובדן כושר עבודה, רצוי שיעשה כמה פעולות לפני שהוא מנסה להתקבל לעבודה אחרת. אדם זה יצטרך לבדוק האם מגיע לו פיצויים, האם הוא

קרא עוד »