עורך דין ביטוח לאומי – למה אתם צריכים אותו?

מהי ליטיגציה מסחרית ואזרחית?

אזרחים רבים במדינת ישראל מקבלים בקביעות או לעיתים קצבה מהביטוח הלאומי. קצבאות אלו נועדו לספק לאנשים במצבים שונים בחיים הכנסה קבועה ויציבה חרף קושי, מוגבלות או מחלה. אך כדי לעבור את הביורוקרטיה המורכבת ולקבל את האישורים הנכספים צריך לעבור לפעמים מסלול ארוך ולגמרי לא פשוט. אמנם יש מקרים בהם מבוטחים יעברו בקלות יחסית את המשוכות והם יאושרו כזכאים לגמלה או קצבה מסוימת. אבל במקרים רבים אחרים התביעה לא תאושר.

כיצד להועיל לאישור התביעה?

אכן במקרים רבים אזרחים מגישים תביעה בגין סיבה מסוימת לביטוח הלאומי, אך בגין סיבה זו או אחרת התביעה נדחית. בין אם חסרים מסמכים רפואיים, או בגלל היעדר הוכחות וכדומה. אבל חשוב להבין כי דחייה מהביטוח הלאומי אינה מהווה סוף פסוק. שכן במקרים רבים אזרחים צריכים להגיע מלווים עם אנשי מקצוע ולהגיש את התביעה בצורה מקצועית ומתאימה יותר לפרמטרים המפורטים בחוקים הרלוונטיים. וזאת על מנת לגרום לכך שהתביעה תעבור את הוועדות בהצלחה, והיא תאושר לשמחתו של התובע. 

עורך דין ביטוח לאומי
רופא תעסוקתי

עורכי דין רבים עוסקים בישראל בהגשת שירותים ללקוחות, אבל לא כל אחד שמציע את מרכולתו מסוגל לענות על הצורך מולו אתם ניצבים. שכן תחום עריכת דין הינו תחום רחב היקף, אשר מונה בתוכו מספר רב של תתי תחומים שונים זה מזה. כך שעורך דין שיש לו מומחיות בתחום אחד, לא תמיד מכיר גם את התחומים האחרים באופן יסודי. אם כן, על מנת להיות בטוחים שאתם מלווים בגורם הולם שמתמצא היטב בתחום, כזה שיש לו יכולות מקצועיות והבנה מעמיקה, עליכם לברר היטב ולאתר עורך דין ביטוח לאומי.
הקליקו כאן כדי להתרשם!

ניסיון והצלחות מול לקוחות

מלבד לעיסוק הספציפי מאוד חשוב לנו להיות בטוחים כי אנחנו פונים אל עורך דין אשר רכש שנות ניסיון רבות ורפרטואר עשיר ומגוון של הצלחות. שכן כל הצלחה, כל תביעה וכל ייצוג מקדמים את היכולות של עורך הדין, ומקנים לו מקצועיות יתרה והמון כלים ומיומנויות. כאלו שיוכלו להועיל לכם!
מוזמנים לקרוא אודות עו"ד אורי דלאל – מומחה בתאונות עבודה ונזיקין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
על תשלומים מגרמניה לניצולי שואה על עבודה בגטו ללא כפייה
ניצולי שואה אשר גרו בגטו ללא עבודות כפייה, גם הם זכאים לקבל תשלומים מהגרמנים. נהוג לחשוב כי מי שזכאי...
קרא עוד »
מאי 04, 2021
עורך דין תעבורה בדרום
להיות מעורב בתאונת דרכים או לקבל דוח על משהו שעשית זה לא דבר נעים. יחד עם זאת, זה קורה לרבים מאתנו, שכן...
קרא עוד »
אוג 09, 2022
החזרי מס
מתי נקבל החזרי מס? למי זה מגיע? ואיך בודקים זכאות להחזרים? תושבים ישראלים כבר יודעים כי קיימים...
קרא עוד »
נוב 29, 2020