מהי ליטיגציה מסחרית ואזרחית?

עורך דין ביטוח לאומי – למה אתם צריכים אותו?

אזרחים רבים במדינת ישראל מקבלים בקביעות או לעיתים קצבה מהביטוח הלאומי. קצבאות אלו נועדו לספק לאנשים במצבים שונים בחיים הכנסה קבועה ויציבה חרף קושי, מוגבלות או מחלה. אך כדי לעבור את הביורוקרטיה המורכבת ולקבל את האישורים הנכספים צריך לעבור לפעמים מסלול ארוך ולגמרי לא פשוט. אמנם יש מקרים בהם מבוטחים יעברו בקלות יחסית את המשוכות והם יאושרו כזכאים לגמלה או קצבה מסוימת. אבל במקרים רבים אחרים התביעה לא תאושר.

כיצד להועיל לאישור התביעה?

אכן במקרים רבים אזרחים מגישים תביעה בגין סיבה מסוימת לביטוח הלאומי, אך בגין סיבה זו או אחרת התביעה נדחית. בין אם חסרים מסמכים רפואיים, או בגלל היעדר הוכחות וכדומה. אבל חשוב להבין כי דחייה מהביטוח הלאומי אינה מהווה סוף פסוק. שכן במקרים רבים אזרחים צריכים להגיע מלווים עם אנשי מקצוע ולהגיש את התביעה בצורה מקצועית ומתאימה יותר לפרמטרים המפורטים בחוקים הרלוונטיים. וזאת על מנת לגרום לכך שהתביעה תעבור את הוועדות בהצלחה, והיא תאושר לשמחתו של התובע. 

עורך דין ביטוח לאומי
רופא תעסוקתי

עורכי דין רבים עוסקים בישראל בהגשת שירותים ללקוחות, אבל לא כל אחד שמציע את מרכולתו מסוגל לענות על הצורך מולו אתם ניצבים. שכן תחום עריכת דין הינו תחום רחב היקף, אשר מונה בתוכו מספר רב של תתי תחומים שונים זה מזה. כך שעורך דין שיש לו מומחיות בתחום אחד, לא תמיד מכיר גם את התחומים האחרים באופן יסודי. אם כן, על מנת להיות בטוחים שאתם מלווים בגורם הולם שמתמצא היטב בתחום, כזה שיש לו יכולות מקצועיות והבנה מעמיקה, עליכם לברר היטב ולאתר עורך דין ביטוח לאומי.
הקליקו כאן כדי להתרשם!

ניסיון והצלחות מול לקוחות

מלבד לעיסוק הספציפי מאוד חשוב לנו להיות בטוחים כי אנחנו פונים אל עורך דין אשר רכש שנות ניסיון רבות ורפרטואר עשיר ומגוון של הצלחות. שכן כל הצלחה, כל תביעה וכל ייצוג מקדמים את היכולות של עורך הדין, ומקנים לו מקצועיות יתרה והמון כלים ומיומנויות. כאלו שיוכלו להועיל לכם!
מוזמנים לקרוא אודות עו"ד אורי דלאל – מומחה בתאונות עבודה ונזיקין.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?

מהו הסכם בוררות?

מהו הסכם בוררות?

כשאנו שומעים את המילה 'בוררות' אנו מיד נסחפים לפנטזיה אודות סרטי מאפיה ופשע, או אולי חושבים על העולם התחתון כשבדמיון אנו רואים איש זקן ומצולק

קרא עוד »