הגשת תלונות שווא

המעמד של חוזה בעל פה לעומת חוזה בכתב

כאשר מסתכלים על המעמד של חוזה בעל פה לעומת חוזה בכתב אז אפשר לראות כי חוזה בכתב נחשב הרבה יותר מחייב וכזה שיחזיק בבית משפט. לעומת זאת, גם חוזה בעל פה הוא בעל ערך וניתן לתבוע על פיו לעתים, אך יהיה קשה יותר להוכיח את טענותיכם והסיכוי להגיע לקבלת כל מה שמגיע לכם באמצעות משפט יהיה קטן יותר.

לאור זאת יהיה חשוב תמיד להעדיף את האופציה של חוזה בכתב וזאת אם תהיו מעוניינים להיות רגועים לחלוטין ולראות כי אתם מסוגלים לבצע חתימה על חוזה בצורה רגועה לחלוטין ובדיוק לשביעות רצונכם. זו תהיה דרך הפעולה החכמה ביותר שתוכלו לחשוב עליה בעצם.

חוזה בכתב נחשב הרבה יותר מחייב וקביל בבית המשפט

היתרון המשמעותי של חוזה בכתב זה עצם כך שהוא יהיה קביל בבית המשפט והרבה יותר מחייב, כך שבמידת הצורך תוכלו לתבוע תוך כדי שאתם מציגים ראיות ברורות. לאור זאת יהיה חשוב מבחינתכם לבחור אך ורק באופציה הזו של חוזה כתוב וזאת אם תרצו להיות רגועים לחלוטין ולדעת כי אתם משיגים מענה הולם בכל הנוגע לעניין הזה. אך ורק כך תהיו בדיוק במצב הרצוי וזאת כל עוד חושבים על הכתיבה של החוזה. היו בטוחים בעניין הזה.

בחרו בעורך דין מיומן לניסוחו של החוזה

לאחר שבחרתם באפשרות של חוזה בכתב יהיה חשוב שתחפשו אחר עורך דין אשר יהיה מסוגל ללוות אתכם ולבצע את כתיבת החוזה בצורה מאוד מקצועית ועל פי כל הדרישות שלכם. כך תוכלו להימנע מבעיות שעלולות לצוץ בהמשך הדרך וזהו בוודאי דבר שכל אחד מכם יהיה מעוניין בו. אז קחו זאת בחשבון ושימו לב כי אתם פועלים בצורה השקולה ביותר שישנה וזאת כל עוד מדובר על הנושא הזה.

במידת הצורך תוכלו לברר עם מספר עורכי דין את הנושא של כתיבת החוזה וזאת כדי להבין טוב יותר כיצד זה צפוי להתנהל ולבחור באחד שיעשה זאת בדיוק כפי שהייתם רוצים ומצפים. אז נסו להיות סבלניים עם הדבר.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?

חוק אשראי הוגן

הלוואה היא עסקה פיננסית המאפשרת לצד אחד ללוות כסף מאחר ובדרך כלל מוחזרת בריבית. עם הפופולריות הגוברת של פלטפורמות מימון המונים והלוואות עמית לעמית, חשוב

קרא עוד »

עורך דין הוצאה לפועל

להלן היתרונות העיקריים של שימוש באיש מקצוע כמו עו"ד הוצאה לפועל שיכול להסיר את הדאגות הפיננסיות שלך מעיקולים ממתינים: איש מקצוע שיוכל להסיר את הדאגות

קרא עוד »