עברת תאונת עבודה – אלו זכויותך

עברת תאונת עבודה

תאונת עבודה היא לא רק תאונה שקרתה במהלך העבודה. ישנן דוגמאות רבות לפגיעות שונות אשר לא ממש קשורות באופן ישיר לעבודה עצמה אך עדיין הם יענו על ההגדרה של תאונת עבודה. במקרים כאלו ישנן זכויות וכל עובד אמור לדעת על כך.

תאונת עבודה זוהי כותרת לפגיעות שונות אשר עשויות לקרות לכל עובד. זה לא חייב להיות פגיעה הקשורה באופן ישיר למקום העבודה. זה גם יכול להיות פגיעה אשר קורית בדרך לעבודה או כאשר העובד נמצא בחזור מהעבודה. זה גם יכול לקרות כאשר הוא יוצא להפסקה מחוץ למקום העבודה וזה גם יכול להיות פגיעות שונות הנובעות בעקבות הלחץ שהוא סופג במקום העבודה.

לא תמיד אנחנו באמת יודעים לעשות את ההקשר הנכון ולא תמיד אנחנו יודעים כי אכן הפגיעה אשר ממנה אנחנו סובלים היא כזו אשר אנחנו עשויים לקבל עליה פיצויים כלשהם.

כאן חשוב לדעת כי ישנו סל של זכויות, קראו אודתיו באתר www.odzchut.co.il, סל אשר ממנו אנחנו עשויים ליהנות בכל מקרה של תאונה ואלו עשויים לסייע לנו לצלוח את התקופה שלעיתים היא תהיה קשה וארוכה.

יש זכויות לעובדים

העובדים שנפגעו בדרך לעבודה או בחזור ממנה, לקו חלילה בהתקף לב בעקבות הלחץ בעבודה או נכנסו למשבר נפשי, עשויים ליהנות מפיצויים וממשכורת כלשהי שתמשיך להיכנס לבנק גם כאשר הם אינם מסוגלים להמשיך בעבודה שלהם.

אך על מנת שניתן יהיה למצות את כל הזכויות וליהנות מכל מה שאכן מגיע לעובד, הוא צריך לפנות אל האנשים הנכונים אשר יסייעו לו לצלוח את המשוכה הזו. כי אף אחד לא באמת עומד וממתין לנו עם הכסף… אם נתאמץ, נראה ונוכיח כי אכן מגיע לנו, יש סיכויים טובים כי אכן נקבל את המגיע לנו ביושר.

אז אם קרה ונפגעתם באופן כלשהו ונראה לכם כי ניתן להגדיר את הפגיעה כתאונת עבודה, פנו אל עורך דין מקצועי אשר יסייע לכם למצות את זכויותיכם על מנת שתוכלו לקבל את כל מה שבאמת מגיע לכם לקבל.

כי יש לכם זכויות ואתם צריכים לדעת את זה!

קראו גם:

מחפשים עורך דין תאונות דרכים? הגעתם למקום הנכון

עבירות תעבורה שיגרמו לכם לשלילה מידית

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תאונות עבודה – מה מוגדר כתאונת עבודה?
כשאנחנו שומעים את המושג 'תאונת עבודה' - אנחנו באופן אוטומטי מדמיינים אדם שנפל ממנוף, או נחתך ממסור, או...
קרא עוד »
מאי 18, 2022
תביעה לפינוי מושכר
אדם או עסק אשר שכרו דירה, מחסן, מפעל או כל נכס אחר, מחויבים למלא את כל תנאי החוזה כמו לדוגמה ביצוע...
קרא עוד »
אפר 21, 2020
השלב שכדאי לכם להתייעץ עם עורך דין פלילי
קיבלתם טלפון ממשטרת ישראל, ביקשו מכם להגיע לתחנה אבל לא בדיוק אמרו לכם למה? אפשר להגיד שזה זמן טוב...
קרא עוד »
ינו 27, 2020