עברת תאונת עבודה

עברת תאונת עבודה – אלו זכויותך

תאונת עבודה היא לא רק תאונה שקרתה במהלך העבודה. ישנן דוגמאות רבות לפגיעות שונות אשר לא ממש קשורות באופן ישיר לעבודה עצמה אך עדיין הם יענו על ההגדרה של תאונת עבודה. במקרים כאלו ישנן זכויות וכל עובד אמור לדעת על כך.

תאונת עבודה זוהי כותרת לפגיעות שונות אשר עשויות לקרות לכל עובד. זה לא חייב להיות פגיעה הקשורה באופן ישיר למקום העבודה. זה גם יכול להיות פגיעה אשר קורית בדרך לעבודה או כאשר העובד נמצא בחזור מהעבודה. זה גם יכול לקרות כאשר הוא יוצא להפסקה מחוץ למקום העבודה וזה גם יכול להיות פגיעות שונות הנובעות בעקבות הלחץ שהוא סופג במקום העבודה.

לא תמיד אנחנו באמת יודעים לעשות את ההקשר הנכון ולא תמיד אנחנו יודעים כי אכן הפגיעה אשר ממנה אנחנו סובלים היא כזו אשר אנחנו עשויים לקבל עליה פיצויים כלשהם.

כאן חשוב לדעת כי ישנו סל של זכויות, קראו אודתיו באתר www.odzchut.co.il, סל אשר ממנו אנחנו עשויים ליהנות בכל מקרה של תאונה ואלו עשויים לסייע לנו לצלוח את התקופה שלעיתים היא תהיה קשה וארוכה.

יש זכויות לעובדים

העובדים שנפגעו בדרך לעבודה או בחזור ממנה, לקו חלילה בהתקף לב בעקבות הלחץ בעבודה או נכנסו למשבר נפשי, עשויים ליהנות מפיצויים וממשכורת כלשהי שתמשיך להיכנס לבנק גם כאשר הם אינם מסוגלים להמשיך בעבודה שלהם.

אך על מנת שניתן יהיה למצות את כל הזכויות וליהנות מכל מה שאכן מגיע לעובד, הוא צריך לפנות אל האנשים הנכונים אשר יסייעו לו לצלוח את המשוכה הזו. כי אף אחד לא באמת עומד וממתין לנו עם הכסף… אם נתאמץ, נראה ונוכיח כי אכן מגיע לנו, יש סיכויים טובים כי אכן נקבל את המגיע לנו ביושר.

אז אם קרה ונפגעתם באופן כלשהו ונראה לכם כי ניתן להגדיר את הפגיעה כתאונת עבודה, פנו אל עורך דין מקצועי אשר יסייע לכם למצות את זכויותיכם על מנת שתוכלו לקבל את כל מה שבאמת מגיע לכם לקבל.

כי יש לכם זכויות ואתם צריכים לדעת את זה!

קראו גם:

מחפשים עורך דין תאונות דרכים? הגעתם למקום הנכון

עבירות תעבורה שיגרמו לכם לשלילה מידית

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?