הכירו את ספק האינטרנט החדש שלכם – ITC

חיבור האינטרנט הוא כיום שרות נפוץ וחיוני ביותר. אין כמעט אדם או בית עסק, אשר לא משתמשים בכך. אחת ההחלטות החשובות ביותר שתעשו בהקשר זה, היא בחירת הספק, אשר ממנו תצרכו את שרות החיבור לרשת האינטרנט. לצד ספקי האינטרנט היותר בולטים וגדולים, פועלים גם לא מעט ספקים בגודל קטן יותר, אם כי לא בהכרח פחות טובים. במאמר שלפניכם, תקבלו היכרות קצרה עם ספק מעניין אשר מציע שירות חיבור לרשת האינטרנט ולא רק – חברת ITC.

 

ספק איכותי על תשתיות איכותיות

בהקשר חיבור האינטרנט, שומעים רבות על התשתיות. תשתיות מסוג כזה ואחר, חידושים שונים, אינטרנט מהיר, פס רחב. אך תשתיות איכותיות לא "יספקו לכם את הסחורה", ללא ספק אינטרנט איכותי אשר יחבר אתכם אליהן.

בבחירת ספק itc עשויה להיות התשובה הטובה לצורך זה. אך מה לגבי הפיצול בין ספק לתשתית? ובכן, החברה נותנת מענה גם לכך, עם הצעת שני השירותים גם יחד. נזכיר, כי ספק תשתית הוא מונח שמתייחס לחיבור בין תשתיות האינטרנט בבניין שלכם, לבין ספק האינטרנט. ספק האינטרנט (ISP) הוא מונח, אשר מתייחס לחיבור ממנו אל רשת האינטרנט עצמה.

 

וגם רשת אלחוטית

עבור עסקים וגם אנשים פרטיים, החיבור האלחוטי לרשת האינטרנט שימושי ביותר. לרוב, משתמשים בו לצד השימוש בחיבור הישיר, הקווי. כמו כל itc ספק מציעה חבילות שונות, מהן תוכלו לבחור את זו שמתאימה לכם ביותר. לאחר מכן, עסקים יוכלו לקבל גם את שרות פרימיום Wi-Fi לעסקים. זהו שרות עזר, להקמת רשת אלחוטית מהירה, בטוחה ואיכותית. החברה מספקת לשם כך ליווי צמוד לכל הדרך. זאת, החל משלב תכנון התשתית האלחוטית במקום, דרך התקנתה ועד סיוע ותמיכה בשימוש המלא בה.

 

שירותים משלימים – עולם האבטחה

מסביב לפעילות הגלישה ברשת האינטרנט, יש עוד תחומים ושירותים משלמים מסוגים שונים. אחד הבולטים שבהם למשל, הוא נושא האבטחה. בתור ספק אינטרנט Itc מציגה היצע רחב של חבילות ושירותים, אשר מתאים גם לעסקים וגם לגולשים פרטיים. אך היא מציעה עוד שירותים מעבר לכך. בהקשר אבטחה, מדובר על:

  • סינון תכנים – שרות סינון תכנים או "בקרת הורים", בשם אנטי ספאם iGuard. ניתן להגדיר באמצעותו תכנים ואתרים, אשר הגישה אליהם תוגבל. זאת, בכדי לצמצם חשיפה לתכנים בלתי הולמים או מסוכנים. משתמשים בכך לרוב בגלישה ביתית, בעיקר בכדי להגן על ילדים ונוער. חשוב להדגיש, כי תכנים כאלה הם פעמים רבות נקודת הפתיחה, לתהליך של הדבקת מחשבים בנוזקה. מכאן, הנוזקה עלולה להתפשט בצורה רחבה לתוך העסק או בין התקני מחשוב שונים בבית. כך שלחסימת תכנים כאלה מראש, יש ערך אבטחתי ניכר.
  • VPN – Virtual Private Network היא רשת פרטית מאובטחת. מדובר בשרות פשוט לשימוש, אשר "מתלבש" על גבי חיבור האינטרנט הרגיל. הוא יגרום לתקשורת שלכם להיות מוצפנת, באופן אשר יפריע לניסיונות האקינג והאזנה. שימוש קבוע בכך, מאפשר להתנהל מבחינה עסקית באופן יותר בטוח.

 

עוד על החברה

ITC מתמחה במיוחד בתקשורת ומציעה בנושא זה מעטפת שירותי תקשורת לעסקים, "מקצה לקצה". החברה עוסקת בתחום התקשורת משנת 2014 ומעסיקה שורת מקצוענים מנוסים, עם רקע מקצועי מחברות תקשורת וארגונים גדולים. עבור לקוחות החברה זמינה תמיכה מקצועית, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. ניתן לפנות לשם כך באופן טלפוני או דרך טופס פניה באתר החברה.

 

לסיכום

אם אתם עומדים בפני בחירת ספק אינטרנט או לא מרוצים מהספק הנוכחי שלכם, כדאי להכיר את ITC.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פירוק האניגמה: תובנות על מקצועו של עורך דין גירושין
ניווט במבוך של דיני גירושין יכול להיות מרתיע עבור כל מי שלא מכיר את המורכבות שלו. עם זאת, עורך דין...
קרא עוד »
יול 18, 2023
האם הדפסת פנקס צ'קים מחוץ לבנק היא חוקית?
הדפסת פנקס צ'קים נעשית בדרך כלל על ידי הבנק. ברוב הבנקים באתר הבנק יש לשונית מיוחדת להזמנת צ'קים הבנק...
קרא עוד »
ינו 13, 2021
השקעה בשוק ההון: זיהוי ההתאמה הנכונה
השקעה בשוק ההון היא מאמץ שמושך רבים, אבל באמת מתאים לחלק. הפיתוי של תשואות פוטנציאליות גבוהות מאפיל...
קרא עוד »
פבר 15, 2024