מהי ליטיגציה מסחרית ואזרחית?

כל הסיבות לא לייצג את עצמך בבית המשפט

משפט – מילה שעלולה לעורר דפיקות לב מואצות אצל מרבית האנשים. גם אתם ניצבים בפני משפט? בין אם מדובר על משפט בתחום התחבורה ובין אם מדובר על תביעת פוליסת תאונות אישיות, או בכל עניין אחר חשוב מאוד כי תזכרו – לא ניגשים לבד למשפט! אמנם יש חוקים ויש כללים, אבל יש הבדל עצום בין אדם אשר פנה לבית המשפט בגפו, לבין מי שהגיע מיוצג על ידי עורך דין ממולח. נכון, ייצוג על ידי עורך דין הוא עניין לא זול שיציב אתכם בפני הוצאה כספית שאולי לא ממש מתאימה לכם כרגע. אבל בסופו של עניין אסור לוותר על כך.

למה לא לייצג את עצמך?

  • כי אין לך את כל הידע המקצועי הנדרש כדי לסייע לעצמך לצאת מכל הסיפור עם נזק מינימלי ככל האפשר. כאשר אתה מיוצג על ידי עורך דין מיומן אתה מקבל את כל הידע המקצועי והמיומנות שלו שמשרתים את האינטרסים שלך. בצורה כזו לרוב ישפטו אותך בצורה קלה יותר, העונש שיוטל עליך יהיה מינימלי, ותצא מכל הסיפור בצורה טובה יותר.
  • כי חשוב שתגיע לבית המשפט בשלווה. לא מוצלח להגיע אחרי לילות חסרי שינה ומתח נפשי נוראי. אלו עלולים לפגוע בהתנהלות שלך ולגרום לך לומר מילים שלא ממש התכוונת לומר. כאשר מגיעים מיוצגים על ידי עורך דין מקצועי יש שלוות נפש. אתם רגועים ויודעים כי יש לצדכם איש מקצוע שיוכל לסייע ולהושיט לכם יד במהלך תהליך המשפט. השלווה הזו שווה כל הון שבעולם.
  • כי חשוב שיהיה לכם עם מי להתייעץ. לשאול מה לומר ואיך, לקבל הכוונה מקצועית ולשמוע מה מוטל עליכם לעשות ואיך לבצע כל שלב ופעולה. ייעוץ עם איש מקצוע שמייצג אתכם מסייע לכם להגיע מוכנים לבית המשפט ולהיות בטוחים כי אתם לא עושים שטויות בדרככם.

לבחור עו"ד מקצועי לייצוג מוצלח

לקראת המשפט חשוב כי תאתרו עורך דין מקצועי ומיומן כמו שפירא בר אור מצקין עורכי דין אשר יוכל לייצג אתכם נאמנה. עליכם לברר ולאתר עו"ד מקצועי אשר יש לו התמחות ספציפית בתחום הרלוונטי לכם. עו"ד שיש מאחוריו רפרטואר עשיר של עשייה.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?