עו

עו"ד נכות כללית – האיש שייאבק עבורנו

כשאנחנו נדרשים להתמודד עם מוסדות גדולים, כמו ביטוח לאומי, חברת ביטוח, זה אף פעם לא פשוט, בוודאי אם מדובר במקרים בהם אנחנו לא נמצאים בקו הבריאות, מקרים בהם אנחנו צריכים להתמודד גם מצב רפואי מסוים וגם עם מצב משפטי לא פשוט.

דוגמא טובה לכך אפשר לראות כשאנחנו נמצאים בסיטואציה בה עלינו לשכור את שירותיו של עו"ד נכות כללית, אם נניח אנחנו רוצים להגיש תביעה על מנת לקבל קצבת נכות מביטוח לאומי אם אנחנו רוצים לתבוע את חברת הביטוח בשביל לממש את הפוליסה שלנו.

עו"ד נכות כללית יכול לעזור לנו בצורות ובדרכים שונות, על מנת שנוכל לקבל את מה שמגיע לנו, כמה שיותר מהר וכמובן בהתאם לתנאים ולזכויות שלנו. צריך לומר, הוא לא יעשה זאת לבדו, שכן הוא ייעזר בצוות מקצועי שילווה אותו, הוא ייעזר ברופאים ומומחים שונים שיוכלו לתמוך בטיעונים שלנו ולהציג אותם ועוד.

כיצד אנחנו יכולים לבחור עורך דין בצורה נכונה

על פי עו"ד בוים ותומא, נקודת המוצא שלנו צריכה להיות, אם אנחנו רוצים להצליח בתביעה, הרי שעלינו לבחור עורך דין מקצועי, מנוסה, עורך דין שאנחנו יכולים לסמוך שייצג אותנו בצורה הטובה ביותר. אין טעם לשכור עורך דין שלא ידע לעשות את העבודה שלו כנדרש, שכן אז זה יכול לעלות לנו בכסף ויכול לעלות לנו בזמן.

אנחנו צריכים גם להיות מודעים לעובדה, שאם אנחנו בוחרים עורך דין מהשורה הראשונה, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שילווה אותנו לאורך כל התהליך, אז רבים הסיכויים, שגם הצד השני יבחין שיש לנו עורך דין רציני, והם יעדיפו להתפשר או לתת לנו את מה שמגיע לנו, מבלי למשוך את התביעה יותר מדי זמן. לכן חשוב להקפיד על ניסיון, מקצועיות ואיכות.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

אולי יעניין אותך?