פטור ממס הכנסה לנכים

נכים בישראל זכאים להפחתה משמעותית וברוב המקרים לאי חיוב בתשלום המס בכלל. אפשרות זו היא האידיאלית ביותר עבור עסק שבבעלותו אדם נכה או מי שעומד בקריטריונים השונים להפחתת מס בדרכים שונות.

פטור ממס הכנסה לנכים 

אנשים נכים, זכאים לפטור ממס הכנסה בגלל הסיבות המובנות. הם אמנם לא חייבים בתשלום המס אבל חיוב הדיווח על הכנסות והוצאות, הוא משהו שהם לא יוכלו לקבל ממנו פטור. אם אתם רוצים להבין כיצד להשיג אישור פטור ממס הכנסה, יועצי מס ייתנו לכם את הכלים להתמודד עם שאלות אלה.

מציאת יועץ מס מתאים 

כשאתם מראיינים יועצי מס פוטנציאליים, חפשו כמה מאפיינים מרכזיים. ראשית, אתם בוודאי רוצים למצוא איש מקצוע בתחום המס, כזה שיודע ומבין איך אתם יכולים ליישם את חוק המס כדי לתמוך בעתיד הפיננסי שלכם. 

ועם כבר מדברים על מי שיודע, אני מתכוון שהאדם הזה צריך להיות גם אינטנסיבי לגבי העסק שלכם והצלחתו. הוא או היא, צריכים להיות מפוצצים ברעיונות. אתם לא רוצים רואה חשבון טיפוסי שחושב בקו ישר ומסודר. חפשו מישהו שמחפש דרכים יצירתיות לחסוך באופן חוקי את כספכם.

בחירת יועץ מס מתאים 

ליועץ המס שלכם תהיה גישה לחלק מהמידע האישי ביותר שלכם, וחיוני שתרגישו בנוח לעבוד איתו. כשאתם נפגשים עם יועצים פוטנציאליים, חשבו אם הם כאלה שהייתם נהנים לקבל כחלק מהצוות שלכם ושאתם תרגישו נוח לחלוק איתם פרטים על המשפחה, העסק וההכנסה שלכם. (במצב של מימוש זכויות רפואיות גם מידע רפואי).

לאחר מכן, שאלו יועצים פוטנציאליים כיצד הם ניגשים לטיפול בביקורות של מס הכנסה ובקשו דוגמאות ספציפיות. יועצי מס מסוימים, יזהירו את לקוחותיהם לא לקחת ניכויים לגיטימיים מסוימים כדי להימנע מ"הרמת דגל אדום" מול מס הכנסה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות ברישום סימן מסחרי לפטנט
כל בעל עסק או יוצר מעוניין ליצור בידול וייחודיות בינו לבין המתחרים שלו. והוא חותר להציג בפני קהל...
קרא עוד »
פבר 23, 2019
צו הריסה מנהלי – אפשר לבטל אותו
דעו לכם כי גם לאחר שהוגש צו הריסה מנהלי, יש דרך לבטל אותו. כל שצריך לעשות זה לפנות אל בית המשפט בעזרת...
קרא עוד »
מאי 04, 2022
דרושים לעבודה מועדפת אילו מקומות זה כולל?
תוהים אילו עבודות בדרך כלל נכללות במסגרת עבודה מועדפת? ובכן, ניתן לומר שהעבודות הפופולאריות ביותר...
קרא עוד »
אוק 19, 2018