על היחסים בין רופא תעסוקתי ובית המשפט

רופא תעסוקתי

ישנם הרבה מאוד גורמים המתלוננים על כך כי מדינת ישראל עוברת תהליך מואץ של משפטיזציה וכי יש קושי אדיר לנהל את חיינו ללא ייעוץ משפטי צמוד. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על החלטות ממשלה וזה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על החיים הפרטיים של כל אחד ואחד מאתנו. העניין הוא שהאדם הפרטי לא יכול לעשות הרבה אם הוא רוצה להתגבר על התהליך הזה והוא צריך להשלים אתו ולדעת לנצל את הטוב ביותר מן ההליך הזה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם מאוד במקרה של פציעה אשר מפריעה לכם לעבוד לשקול ולהגיש תביעת פיצויים מהגורם שפגע בכם. מה שאתם צריכים לזכור זה כי במקרה שאתם מגישים תביעה כזאת אתם צריכים לפנות אל רופא תעסוקתי שיגיש חוות דעת לבית המשפט ואשר על פי חוות הדעת הזאת בית המשפט יפסוק בעניינכם.

האם למוניטין יש משמעות בעולם חוות הדעת המשפטיות?

אין ספק כי לרופא התעסוקתי יש תפקיד מפתח בהצלחה שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על בית המשפט לקבוע כי חוות הדעת של הרופא שלכם היא הטובה ביותר וכי עליה אפשר לסמוך בצורה מלאה. על רקע זה יש לציין שבכדי שבית המשפט יסמוך ידיו על חוות הדעת של הרופא שלכם דווקא אתם צריכים להבטיח כי המוניטין של הרופא הוא גבוה. ככל שהמוניטין יהיה יותר גבוה כך סביר להניח כי בית המשפט ייטה יותר לסמוך על חוות הדעת של הרופא שלכם וזהו משהו שיש לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

האם העלות של רופא תעסוקתי צריכה להטריד אותי?

אתם צריכים להבין כי רופא מומחה מהאתר https://www.forum-md.co.il וחוות הדעת שלו יכולים לעלות את התביעה שלכם במאות אלפי שקלים. זה אומר כי העלות של הרופא המומחה לא צריכה להטריד אתכם וכי אתם יכולים להרשות לעצמכם לממן את הרופא ולא להיות מוטרדים מן העלות שלו מכיוון שהיא שווה את ההשקעה ומהווה צעד חכם מבחינתכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קנאביס רפואי – כבר מזמן קונצנזוס רפואי
אנשים רבים שסובלים מכאבים ובעיות רפואיות שונות מבינים כבר שנים כי קנאביס רפואי הוא בעל יכולת עצומה...
קרא עוד »
נוב 16, 2021
מתי צריך עו"ד פלילי
תחום המשפט הפלילי הינו רחב מאוד, בפניכם רשימה יחסית מצומצמת של תחומי עיסוקם של עו"ד הפלילי, עבירות של...
קרא עוד »
ינו 26, 2019
מה מצופה מעו"ד מומחה לתעבורה
היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של עורכי דין, המתמחים בתחומי המשפט השונים. אך מי שהסתבך בעבירה...
קרא עוד »
יול 07, 2020