על היחסים בין רופא תעסוקתי ובית המשפט

רופא תעסוקתי

ישנם הרבה מאוד גורמים המתלוננים על כך כי מדינת ישראל עוברת תהליך מואץ של משפטיזציה וכי יש קושי אדיר לנהל את חיינו ללא ייעוץ משפטי צמוד. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על החלטות ממשלה וזה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על החיים הפרטיים של כל אחד ואחד מאתנו. העניין הוא שהאדם הפרטי לא יכול לעשות הרבה אם הוא רוצה להתגבר על התהליך הזה והוא צריך להשלים אתו ולדעת לנצל את הטוב ביותר מן ההליך הזה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם מאוד במקרה של פציעה אשר מפריעה לכם לעבוד לשקול ולהגיש תביעת פיצויים מהגורם שפגע בכם. מה שאתם צריכים לזכור זה כי במקרה שאתם מגישים תביעה כזאת אתם צריכים לפנות אל רופא תעסוקתי שיגיש חוות דעת לבית המשפט ואשר על פי חוות הדעת הזאת בית המשפט יפסוק בעניינכם.

האם למוניטין יש משמעות בעולם חוות הדעת המשפטיות?

אין ספק כי לרופא התעסוקתי יש תפקיד מפתח בהצלחה שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על בית המשפט לקבוע כי חוות הדעת של הרופא שלכם היא הטובה ביותר וכי עליה אפשר לסמוך בצורה מלאה. על רקע זה יש לציין שבכדי שבית המשפט יסמוך ידיו על חוות הדעת של הרופא שלכם דווקא אתם צריכים להבטיח כי המוניטין של הרופא הוא גבוה. ככל שהמוניטין יהיה יותר גבוה כך סביר להניח כי בית המשפט ייטה יותר לסמוך על חוות הדעת של הרופא שלכם וזהו משהו שיש לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

האם העלות של רופא תעסוקתי צריכה להטריד אותי?

אתם צריכים להבין כי רופא מומחה מהאתר https://www.forum-md.co.il וחוות הדעת שלו יכולים לעלות את התביעה שלכם במאות אלפי שקלים. זה אומר כי העלות של הרופא המומחה לא צריכה להטריד אתכם וכי אתם יכולים להרשות לעצמכם לממן את הרופא ולא להיות מוטרדים מן העלות שלו מכיוון שהיא שווה את ההשקעה ומהווה צעד חכם מבחינתכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי תצטרכו עורך דין מקרקעין?
הידעתם כי פעולות במקרקעין זו אחת הפעולות הסבוכות ביותר שעורך דין מבצע? כאשר אדם מן היישוב חושב על...
קרא עוד »
נוב 15, 2018
עורך דין מקרקעין – במה הוא מתמחה?
על מנת להשלים עסקאות במקרקעין בצורה רצויה, נכון להיעזר בעורך דין. מטבע הדברים, יהיה מדובר על עורך דין...
קרא עוד »
נוב 10, 2021
עו"ד רכישת דירה בשומרון
ההתנהלות החוקית והמנהלית ביהודה ושומרון שנמצאים מחוץ לקו הירוק מול ההתנהלות המקבילה בתוך הקו הירוק...
קרא עוד »
פבר 22, 2021