קורס קבלן רשום – מה הוא כולל?

קורס קבלן רשום נועד ללמד את התלמידים את הכישורים הדרושים להם לעבודה כקבלן. קורס זה מקנה לתלמידים את הידע והמיומנויות הדרושים כדי לעבור מבחן הערכה ולקבל תעודת סיום. קורס זה מיועד לאנשים המחפשים להיכנס לענף הקבלנות. ההכשרה מתמקדת בהוראת התלמידים כיצד לנהל את הפרויקטים שלהם, לבנות קשרים עם לקוחות, להתמודד עם תקציבי הפרויקט ועוד. במאמר נסביר לכם על קורס קבלן רשום וזאת כדי שתוכלו לדעת טוב יותר אם זה יתאים לכם או שלא.

לפרטים על רישום קבלנים >>>

קורס קבלן רשום – הסבר

קבלן רשום הוא אדם שיש לו את הכישורים והידע לבצע עבודה מסוימת. הם נדרשים להיות בעלי תעודת מקצוע או כישורים וניסיון רלוונטיים. קבלנים רשומים הם תת-קבוצה של קטגוריית העובדים המיומנים ולעתים קרובות הם מבולבלים עם עצמאים מכיוון שהם יכולים להיות מועסקים על ידי מעסיק אך הם עשויים לעבוד גם כקבלן עצמאי. הקורס מיועד לאנשים שכבר סיימו את ההתלמדות ורוצים להיות קבלנים. היא תספק להם את המידע הדרוש להם כדי שיוכלו למצוא עבודה במגזר שבחרו, לקבל שכר עבור עבודתם, להירשם למס שכר ולהירשם במערכת השכר במדינה.

קורס קבלן רשום הוא קורס המוצע על ידי משרד העבודה והתעשייה במטרה לסייע לאנשים המעוניינים להיות קבלנים. הקורס ילמד אנשים כיצד להפוך לקבלן רשום, מה הם צריכים לדעת לפני שהם יכולים להתחיל עסקים וכיצד להתחיל.

תהליך הרישום: יהיה עליך להיות נוכח פיזית במשרד משרד העבודה והתעשייה במהלך שעות העבודה הרגילות. כמו כן, יהיה עליך לעבור מבחן המכסה את הנושאים הבאים:

– דרישות חוק המדינה לקבלנים

– יסודות התקשרות כולל סוגי חוזים, תעריפי שכר ותנאים

– נוהלי בטיחות בנייה בסיסיים

– כיצד לנהל תשלומים עבור העבודה שלך

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לקבל אשרת כניסה לישראל?
מדינת ישראל, כמו כל מדינה אחרת בעולם, מבקשת לשמור על הגבולות שלה ולכן מאשרת כניסתם של תיירים על פי...
קרא עוד »
נוב 04, 2021
כך תמצאו מורה פרטי לסטטיסטיקה
סטטיסטיקה היא נושא חשוב הכולל מגוון רחב של נושאים, כמו הסתברות והסקה סטטיסטית. תהליך מציאת מורה פרטי...
קרא עוד »
דצמ 24, 2022
תרגום מסמכים עושים רק עם המומחים
תרגום הוא תהליך של המרת שפה אחת לאחרת. התרגום חשוב כי הוא מאפשר לנו לתקשר עם אנשים שאינם דוברים את שפת...
קרא עוד »
יול 07, 2022