השלב שכדאי לכם להתייעץ עם עורך דין פלילי

להתייעץ עם עורך דין פלילי

קיבלתם טלפון ממשטרת ישראל, ביקשו מכם להגיע לתחנה אבל לא בדיוק אמרו לכם למה? אפשר להגיד שזה זמן טוב להתקשר לעורך דין פלילי. גם אם לא עולה לכם לראש סיבה שיתקשרו אליכם ממשטרת ישראל וירצו לחקור אתכם, שיחה עם עורך דין יכולה לעזור לכם להירגע. גם אם לא עשיתם שום דבר, שיחה ממשטרת ישראל יכולה להלחיץ גם כך.

השלבים בהם כדאי לכם להתייעץ עם עורך דין פלילי

לפני חקירת המשטרה

כמו שאמרנו בפתיחה, במידה וזומנתם לחקירת משטרה, תרצו להתייעץ עם עורך דין פלילי ולו רק בשביל להירגע. עורך דין פלילי מכיר את תחנות המשטרה ויודע כיצד מתבצעות חקירות משטרתיות. יתרה מכך, לו יש את הידע שאתם, כאזרחים, צריכים בכדי לצלוח חקירה מבלי להזיע.

מספיק שבשיחת הייעוץ, יזכיר לכם העורך דין את זכויותיכם בזמן חקירה וכבר תוכלו להרגיש קצת יותר בטוחים בזמן החקירה.

> הכירו את המונח "קובלנה פלילית"

במהלך חקירת המשטרה

כאשר מתנהלת חקירה אשר שמכם נקשר בה, רצוי שיהיה לכם ייצוג של עורך דין פלילי. ליווי עורך דין פלילי לאורך כל דרך החקירה הוא חיוני בכדי למצות את זכויותיכם עד תום. במידה והחקירה תגיע למשפט, אותו עורך דין יוכל לייצג אתכם שם כאשר הוא מכיר את כל חומרי החקירה מהרגע בו זומנתם אליה. עורך דין שהיה איתכם מההתחלה הוא עורך דין שמכיר את התיק מקרוב.

לאחר חקירת המשטרה

לאחר סגירת החקירה וקבלת הממצאים שלה, תוכלו יחד עם העורך דין שלכם להבין מהו המהלך הבא שלכם. בהתאם למעורבותכם בתיק תוכלו לבדוק האם ניתן למחוק את רישומכם הפלילי, האם יש צורך בשינוי עילת סגירת התיק שלכם (קראו בהרחבה) או במידה ונגזר עליכם עונש, מהן אפשרויות ההמתקה שלו.

בשורה התחתונה שלנו,

ההמלצה הכנה ביותר לשלב בו הכי כדאי לכם להתייעץ עם עורך דין היא בוודאות תחילת הדרך. ייעוץ וליווי של עורך דין פלילי, מהרגע בו זומנתם לחקירה, הוא חיוני עבור המשך ההתנהלות הנכונה שלכם בחקירה. בכדי להבטיח שתצאו חפים ונקיים כמה שיותר מהר מסיפור הזה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסדרי נושים בחדלות פירעון
חדלות פירעון היא בעיה נפוצה מאוד בעולם כיום. זהו אחד הגורמים המובילים לפשיטת רגל. כאשר מישהו נקלע...
קרא עוד »
דצמ 26, 2022
מהי הטרדה מינית בעבודה – איך מתנהלים מולה
אחת העבירות הנפוצות ביותר במקומות עבודה, לצערנו הרב, היא עבירה של הטרדה מינית. אף על פי שחוקקו חוקים...
קרא עוד »
פבר 10, 2020
עורך דין חברות בנתניה – על מה צריך לדבר איתו
כאשר פונים לשירותיו של עורך דין חברות בנתניה, חיוני להיות הבנה ברורה על מה לדון איתם. דיני חברות...
קרא עוד »
יול 31, 2023