מכתב התראה לפני תביעה, כך תפעלו בהתאם

חלק מההליך המשפטי כולל לא פעם פעולות פסיכולוגיות כאלו ואחרות שתפקידן הם להבטיח כי הצד השני יחשוש ויפעל מתוך אמוציות ולא מתוך היגיון בריא. מה שחשוב אם כן, הוא בשלב הראשון פשוט להירגע ולקחת כמה נשימות עמוקות. מה שלא תעשו, עבודה מהשכל ולא מתוך תחושה של לחץ ריגעי, זה בדרך כלל מה שיעשה את כל ההבדל. מכתב התראה לפני תביעה הוא למעשה לא משהו שקובע את העונש שלכם ואפילו לא במה אתם אשמים, זו הצהרת כוונות של אדם זה או אחר בקשר לרצון שלו לתבוע אתכם. לכל אדם במדינה דמוקרטית מותר לעשות זאת וזה עדיין לא אומר בהיכרח כלום.

הצעד הבא הוא לפנות לעורך דין 

מטבע הדברים ,הצעד הבא הוא כמובן לפנות לעורך דין שיעזור לכם למצוא את הפתרונות הרלוונטיים עבורכם. מדובר על מה שהוא ממש קריטי כדי להבטיח כי תפעלו באופן כזה שישפר את הסיכויים שלכם להביא למיצוי הזכויות שלכם בפני בית הדין. אל תשכחו כי אתם אזרחים שווי זכויות במדינה דמוקרטית וכי ההליך המשפטי בין היתר, נועד להגן עליכם ולהביא את הזכויות שלכם לידי מימוש. באמצעות עורך דין מנוסה אתם יכולים לעמוד במקום הזה. 

צרו קשר עם עו"ד ניר אביבי>>>

מה התפקיד של עורך דין 

תפקידו של עורך הדין הוא בראש ובראשונה לקיים אתכם שיחות שבמסגרתן תבנו יחד את התיק. כלומר, עורך הדין יבין מה התרחש במציאות באופן הכי ברור שיש ויבנה את הטענות שלכם בצורה כזו שתאפשר לכם, במידת האפשר, למצות את הזכויות שלכם בצורה הכי טובה שיש. 

בין היתר, תפקידו של עורך הדין יהיה לגשר בין השפה המשפטית הסבוכה ובינכם כדי שתבינו כל הזמן לאן נושבת הרוח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תאתרו עורך דין צבאי מומלץ
כל חייל אשר מוצא את עצמו אל מול המערכת, בין אם זה בהיבטים שקשורים להתנהלות שלו, קרי חשדות לביצוע...
קרא עוד »
ספט 05, 2022
איך מוצאים עו"ד גירושין מומלץ?
יש כל כך הרבה זוגות בישראל אשר מתגרשים כל שנה עד שכיום זה ממש לא נראה מוזר או חריג להתגרש. גירושין...
קרא עוד »
ינו 14, 2019
על היחסים בין רופא תעסוקתי ובית המשפט
ישנם הרבה מאוד גורמים המתלוננים על כך כי מדינת ישראל עוברת תהליך מואץ של משפטיזציה וכי יש קושי אדיר...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018