איך לבחור משרדי עורכי דין לפשיטת רגל

עורכי דין לפשיטת רגל

לא מעט אנשים נמצאים היום בחיפוש אחר משרדי עורכי דין לפשיטת רגל כמו משרד עורכי דין Ylaw. אין ספק כי תקופת הקורונה השפיעה באופן ניכר על רוב האנשים, בין אם מבחינה בריאותית, חברתית, נפשית או כלכלית. לא מעט אנשים למשל, איבדו את העבודה שלהם או נאלצו לסגור את העסק, עקב כניסה לחובות. מדובר ללא ספק על מצב לא נעים, המצריך סיוע מקצועי מעורך דין שמתמחה בתחום. חשוב לפנות מוקדם ככל הניתן לעורך דין שמתמחה בתחום של פשיטת רגל, על מנת לקבל ייעוץ משפטי ומקצועי בנושא. יש לזכור כי זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם את הסיוע הדרוש, על מנת להתמודד עם התקופה הקשה והלחוצה הזאת. עורך דין מקצועי ומיומן שמתמחה בתחום, יוכל ללוות אתכם לאורך התקופה, לסייע בכל נושא וכמובן לייעץ לגבי צורת ההתנהלות הנכונה והאפקטיבית ביותר. 

טיפים ועצות לבחירת משרדי עורכי דין לפשיטת רגל

ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של משרדי עורכי דין, אך מי שזקוק לסיוע במקרים הקשורים לפשיטת רגל, מחיקת חובות או חדלות פירעון, חייב לבחור לעצמו את עורכי הדין המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום. חשוב למשל, לבחור בעורכי דין שיוכלו לסייע לכם להגיע להסדר הגיוני מול הנושים, על מנת לסגור את החובות ולהתחיל דף חדש בחיים. כדאי לדעת כי המדינה מעודדת את בעלי העסקים השונים להשתקם כלכלית, ולכן מאפשרת את האופציה למחוק חובות ולחזור להיות אזרחים שומרי חוק מן המניין. אך על מנת להגיע לכך, יש צורך לבצע מספר בירורים, במטרה להצטייד בעורך דין ברמה הגבוהה ביותר. חשוב למשל, לבדוק את שנות הוותק של עורך הדין בתחום, היות ועורך דין פחות מנוסה יהיה לרוב פחות מקצועי ופחות יכיר את דרכי ההתנהלות המתאימות. כמו כן, מומלץ לבדוק את ההיסטוריה של עורך הדין, לבחון את אחוז הניצחונות שלו וכמובן לבדוק חוות דעת של לקוחות קודמים.

לסיכום, כל מי שמחפש משרדי עורכי דין לפשיטת רגל, חייב לבצע סקר שוק ולדבר עם מספר עורכי דין שונים. יש צורך לבחון וותק, ניסיון, חוות דעת וכדומה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין לעינייני משפחה – לא עוד עורך דין
אחד הנושאים הרגישים ביותר בתחום המשפט, הוא כל מה שקשור לדיני משפחה. מדובר על תחום רחב מאוד, בו מתעסקים...
קרא עוד »
יול 24, 2019
מהי הדרך היעילה ביותר להגשת תביעה לפיצויים מגרמניה?
מציאות שבה ניצולי שואה לא מתקיימים בכבוד (בחלקם כמובן), זו מציאות עגומה. אבל חשוב לדעת שאפילו כיום, שנת...
קרא עוד »
יונ 23, 2022
חיות גרינברג
משרד עורכי הדין של עורכת הדין חיות גרינברג, נחשב לאחד ממשרדי הבוטיק הנחשבים והמובילים ביותר בתחום...
קרא עוד »
ינו 11, 2020