נוטריון לאנגלית – תרגום בידיים טובות

משרד עו"ד רם אפרתי מציע שירות נוטריון לאנגלית. שירות זה מאפשר ביצוע תהליכים בירוקרטיים במסמכים שחייבים תרגום מאנגלית על ידי נוטריון השולט באנגלית ברמת שפת אם. בין השירותים המוצעים ללקוחות: שירותי תרגום, אימות, וניסוח מסמכים רלוונטיים מאנגלית לעברית.

נוסף לפעולות המשפטיות השונות שבסמכותו של נוטריון, על פי חוק הנוטריונים שנחקק בישראל  בשנת 1976, כל נוטריון לאנגלית יוכל לקבל את הסמכות המשפטית בנושא אישור ותרגום מסמכים מאנגלית.

משרד עו"ד רם אפרתי בעל וותק וניסיון של מעל 20 שנה בשירותי נוטריון לאנגלית, מציע שירות מקצועי עם מיטב המומחים בעלי ידע שפתי נרחב באנגלית ובפרט, בביטויים מקצועיים בתחומים שונים, מה שמאפשר תהליך מקצועי, ממוקד ויעיל.

למשרד קשר ישיר עם משרדי השגרירויות הזרות בישראל מה שמקל על התהליך ומבטיח שירות מקיף ומירבי על ידי צוות המשרד.

שירותי נוטריון לאנגלית במשרדו של עו"ד רם אפרתי מאפשרים עריכת אישור נוטריוני, תרגום מסמכים, תרגום צוואות, טיפול במסמכים משפטיים, אישור על תרגומי מסמכים והעתקים למסמכים. טיפול בחוזי שכירות, הסכמי ממון, תעודות רשמיות עבור תעודות נישואין או תעודות לידה ועוד מגוון נושאים.

במידה והנכם זקוקים לשירותי נוטריון לאנגלית בידקו באם יש בניסיונו את היכולת לתת לכם מענה כולל לכל צרכיכם, מעבר לתרגום ואישור חתימה. האם תצטרכו סיוע מול השגרירות? האם ישנה משמעות לאנשי מקצוע מתחום מסוים? בדיקות קפדניות שתחילת התהליך יבטיחו לכם תהליך מקצועי, קצר ובטוח.

לנוטריון שירות בעל ערך רב. חתימתו מאשרת את זהות החותם על מסמך ונכונותו. לא פחות חשוב, חתימתו של נוטריון מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

אהבתם את המאמר, שתפו אותו בין חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך?

חוק אשראי הוגן

הלוואה היא עסקה פיננסית המאפשרת לצד אחד ללוות כסף מאחר ובדרך כלל מוחזרת בריבית. עם הפופולריות הגוברת של פלטפורמות מימון המונים והלוואות עמית לעמית, חשוב

קרא עוד »

עורך דין הוצאה לפועל

להלן היתרונות העיקריים של שימוש באיש מקצוע כמו עו"ד הוצאה לפועל שיכול להסיר את הדאגות הפיננסיות שלך מעיקולים ממתינים: איש מקצוע שיוכל להסיר את הדאגות

קרא עוד »