נוטריון לאנגלית – תרגום בידיים טובות

משרד עו"ד רם אפרתי מציע שירות נוטריון לאנגלית. שירות זה מאפשר ביצוע תהליכים בירוקרטיים במסמכים שחייבים תרגום מאנגלית על ידי נוטריון השולט באנגלית ברמת שפת אם. בין השירותים המוצעים ללקוחות: שירותי תרגום, אימות, וניסוח מסמכים רלוונטיים מאנגלית לעברית.

נוסף לפעולות המשפטיות השונות שבסמכותו של נוטריון, על פי חוק הנוטריונים שנחקק בישראל  בשנת 1976, כל נוטריון לאנגלית יוכל לקבל את הסמכות המשפטית בנושא אישור ותרגום מסמכים מאנגלית.

משרד עו"ד רם אפרתי בעל וותק וניסיון של מעל 20 שנה בשירותי נוטריון לאנגלית, מציע שירות מקצועי עם מיטב המומחים בעלי ידע שפתי נרחב באנגלית ובפרט, בביטויים מקצועיים בתחומים שונים, מה שמאפשר תהליך מקצועי, ממוקד ויעיל.

למשרד קשר ישיר עם משרדי השגרירויות הזרות בישראל מה שמקל על התהליך ומבטיח שירות מקיף ומירבי על ידי צוות המשרד.

שירותי נוטריון לאנגלית במשרדו של עו"ד רם אפרתי מאפשרים עריכת אישור נוטריוני, תרגום מסמכים, תרגום צוואות, טיפול במסמכים משפטיים, אישור על תרגומי מסמכים והעתקים למסמכים. טיפול בחוזי שכירות, הסכמי ממון, תעודות רשמיות עבור תעודות נישואין או תעודות לידה ועוד מגוון נושאים.

במידה והנכם זקוקים לשירותי נוטריון לאנגלית בידקו באם יש בניסיונו את היכולת לתת לכם מענה כולל לכל צרכיכם, מעבר לתרגום ואישור חתימה. האם תצטרכו סיוע מול השגרירות? האם ישנה משמעות לאנשי מקצוע מתחום מסוים? בדיקות קפדניות שתחילת התהליך יבטיחו לכם תהליך מקצועי, קצר ובטוח.

לנוטריון שירות בעל ערך רב. חתימתו מאשרת את זהות החותם על מסמך ונכונותו. לא פחות חשוב, חתימתו של נוטריון מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי תצטרכו עורך דין מקרקעין?
הידעתם כי פעולות במקרקעין זו אחת הפעולות הסבוכות ביותר שעורך דין מבצע? כאשר אדם מן היישוב חושב על...
קרא עוד »
נוב 15, 2018
עורך דין לעינייני משפחה – לא עוד עורך דין
אחד הנושאים הרגישים ביותר בתחום המשפט, הוא כל מה שקשור לדיני משפחה. מדובר על תחום רחב מאוד, בו מתעסקים...
קרא עוד »
יול 24, 2019
תביעות נגד חברות ביטוח
לא מעט אנשים חוו על בשרם את הקושי והתסכול הקשורים להתנהלות מול חברת הביטוח שלהם. חשוב להבין כי רוב...
קרא עוד »
ינו 13, 2021