עריקות – 5 טיפים מעו"ד צבאי שאתם ‏חייבים לדעת ‏

טיפים מעו"ד צבאי

לא כולם יודעים, אך המשפט הצבאי הינו שונה באופן מהותי מהמשפט הכללי. כל מי שמצא את עצמו נשפט בכלא צבאי, אמור לפנות ולהיוועץ בעורך דין אשר מכיר היטב את התחום של המשפט הצבאי. כי רק הוא באמת ידע איך וכיצד יש להתנהל מול המערכת המשפטית בצבא.

הכלא הצבאי בשונה מהכלא הכללי, מיועד עבור אוכלוסיות מאוד מסוימות. למעשה מופעל בית הכלא על ידי הצבא והוא מהווה חלק מכל המערכת הצבאית.

הוא משמש לעיתים לצורך החזקת חיילים אשר לא נהגו כהוגן או כשלו בתפקידם, לפעמים יהיו שם שבויי מלחמה, אזרחי אויב בזמן מלחמה כמו גם לוחמי אויב. כמו כן עשויים להיות מוחזקים דווקא שם, אנשים אשר רשויות הצבא סוברים כי מדובר באנשים שהשהות החופשי שלהם היא מסוכנת לציבור והיא מהווה סיכון בטחוני.

נשפטת לכלא צבאי – מה הצעד הבא שעליך לעשות?

אדם שמצא את עצמו נשפט לכלא צבאי, אמור בראש ובראשונה לפנות לעורך דין צבאי קרדונר www.karduner.co.il אשר יסייע לו לצאת מהמבוכה אליה נקלע. חשוב לזכור כי כמו בכל מקרה של האשמה או תביעה, שם הבחירה בעורך הדין המתאים תוכל לסייע ולעיתים לפתור את העניין על הצד היותר טוב, כך גם במקרה של שפיטה לכלא צבאי. אך כאן חשוב לשים לב ולהכיר את ההבדלים בין עורכי הדין השונים על מנת שהבחירה בעורך הדין תהיה בחירה נכונה וחכמה.

איך בוחרים את עורך הדין הצבאי?

הבחירה בעורך דין צבאי היא שונה מהבחירה בעורך דין באופן כללי לכל נושא שלא יהיה. הבלבול בנושא הוא עצום. יש כאלה אשר סבורים כי אם מדובר בעורך דין אשר עבד במערכת הצבאית הרי שהוא יוכל לייצג באופן מקצועי את הנאשם. אך הדבר אינו נכון. המקצועיות של עורך הדין הצבאי נמדדת בעיקר בידע הכללי שלו בכל הנושא של זכויות האדם בצבא, ידע משפטי כללי וכל זה ממש לא קשור לעבר הצבאי ולפעילות שם.

עורך דין צבאי המכיר היטב את מערכת השיפוט הצבאית – הוא הכתובת!

קראו גם:

מחיקת רישום פלילי – מקרה בוחן

עבירות תעבורה שיגרמו לכם לשלילה מידית

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה צריך לדעת לפני שחותמים על בקשת רכישה של קבלן
ברוב הפרויקטים נוהגים המשווקים/קבלנים/יזמים לדרוש מרוכשי דירות פוטנציאליים לחתום על טופס בקשת...
קרא עוד »
אוג 29, 2022
עו"ד גירושין – האם הם יכולים למנוע את הגירושים?
בני זוג אשר נישאים זה לזה, לא עושים את זה על סמך גירושים עתידיים. אך המציאות היא כי כיום עומדים אחוזי...
קרא עוד »
יול 30, 2019
עליית ריבית? איך זה משפיע עליכם?
שיעורי הריבית הם גורם משמעותי בכסף שלך. הם יכולים להשפיע על החסכונות, ההשקעות וההלוואות שלך. כאשר בנק...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022